Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

[Ž] Srbija - Australija, Rio, cetvrtfinale

Recommended Posts

InvisibleLight

kvota u meridijanu za aussies bila 1,06 :lolol:

copkillah

kvota u meridijanu za aussies bila 1,06 :lolol:

a na nas?

pacey defender

Toliko o realnosti.

NIšta na tvoj račun, ali da se nama onako sudilo u poslednjem minutu, ovde bi sve prštalo od psovki na račun sudija.

J-♣

Sudije kompezovale za ono povlačenje za dres (2 x) sa muške tekme.  :)

J.R. Cash

NIšta na tvoj račun, ali da se nama onako sudilo u poslednjem minutu, ovde bi sve prštalo od psovki na račun sudija.

Sad gledam poslednji minut ponovo i predstavu nemam na sta mislis. 

borris_

U pravu je pacey. Izubijali su onu njihovu Raziju. Mogli su u svakom napadu da svijaru faul nad njom.

Ros

da su njoj sudili ne bi ona ni igrala poslednje minuta. a da se ne prica da dva faula na nasima nisu svirana posle njenog promasaja

Nikodije

razija™ nam je napravila puno stete, ali i jelena je njoj, ova ni lasom nije mogla da je nahvata.

Mauci

A mogli su i da joj sviraju 3 sekunde jedno 10 puta na utakmici, zena je kampovala u nasem reketu.

hazard

svaka cast nasima za progresivno razmisljanje prilikom angazovanja pejdz. ako vec ta mogucnost postoji, nije bilo razloga da se to ne iskoristi, i dovede tako dobra igracica koja nam je puno donela.

Ne znam, meni je bas to ,,progresivno razmisljanje" jedina ,,mrlja" na ovom rezultatu (i proslogodisnjem). Ako mi je nesto bezveze, onda mi je to dovodjenje igraca koji su pali s marsa da igraju za reprezentaciju. Pejdz, koliko mi je poznato, ama bas nikakvu vezu sa Srbijom nije imala pre igranja za reprezentaciju, nit joj je neki deda Srbin/baba Srpkinja pa makar i 4 kolena unazad, nit je igrala za neki srpski klub, nit ista. Mislim, nisam sada neki veliki pratilac zenske kosarke, stagod, i jasno mi je da to svi ostali rade, ali nadam se da muska reprezentacija nece nikada krenuti tim stopama.

Halvard

Iskreno, ne vidim razliku između angažovanja Pejdž i angažovanja nekog kome je jedina veza sa Srbijom to što mu je baba emigrirala sa ovih prostora kad je imala 15 godina. To što ovaj drugi formalno ima pravo na državljanstvo u sportskom smislu ne znači ništa. 

Nikodije

Ne znam, meni je bas to ,,progresivno razmisljanje" jedina ,,mrlja" na ovom rezultatu (i proslogodisnjem). Ako mi je nesto bezveze, onda mi je to dovodjenje igraca koji su pali s marsa da igraju za reprezentaciju. Pejdz, koliko mi je poznato, ama bas nikakvu vezu sa Srbijom nije imala pre igranja za reprezentaciju, nit joj je neki deda Srbin/baba Srpkinja pa makar i 4 kolena unazad, nit je igrala za neki srpski klub, nit ista. Mislim, nisam sada neki veliki pratilac zenske kosarke, stagod, i jasno mi je da to svi ostali rade, ali nadam se da muska reprezentacija nece nikada krenuti tim stopama.

pravilo svakako postoji, da li je dobro ili ne, nije bitno. ako vec postoji, ne znam zasto to ne iskoristiti i ne biti jaci. ova dva grandiozna rezultata koja je zenska kosarka postigla ovog i proslog leta sasvim brisu tu "mrlju" (stavise opravdavaju je jer je pejdz dala veliki doprinos), ona je vise nego posvecen clan tima, sjajno se uklopila, a i vidi se da je dobar lik. meni ni najmanje ne smeta.

Edited by Nikodije

pacey defender

Sad gledam poslednji minut ponovo i predstavu nemam na sta mislis. 

U pravu je pacey. Izubijali su onu njihovu Raziju. Mogli su u svakom napadu da svijaru faul nad njom.

Verovatno nisam bio dovoljno jasan. Ne kazem da su sudili za nas. 

Samo sam u momentima dokolice prokomentarisao da, iz perspektive nekog osrednjeg gledaoca/forumasa, da su uloge bile obrnute, verovatno bi se ljudi bunili zbog onog sklanjanja rukom pre polaganja, ili na to sto je Page malo zakacila njihovog centra pri jednom sutu, za svoj peti faul, itd.