Jump to content

[M] Srbija - Hrvatska

theanswer

76 members have voted

1. 1. sudar titana

Recommended Posts

prva stvar, uvek popularne price o nekoj nasoj dominaciji nad hrvatskom su naravno glupost. ja mogu da se setim samo dva zvanicna meca, u oba smo bili izraziti favoriti i u oba smo se jedva iscupali. ako nas ista tradicija uci, to je da ce ovo biti jako zajeban mec. hrvati nisu bolje igrali ko zna od kad. mi smo u teoriji favoriti, ali u praksi jos ne dobismo ni jednu jaku reprezentaciju ovog leta, za razliku od komsija. mislim da sa dosada prikazanim, ovo je egal duel u najboljem slucaju za nas.

e sad, mi ako udjemo svoj ritam na vreme, ne verujem da oni mogu da izdrze 40 minuta da nam pariraju. ako opet krenemo u mec govnjivo, kao sto smo do sada radili, ovo moze da ode u potpuno suprotnom smeru. verujem da ce djordjevic znati kako treba da igra i da dobijamo. 

• Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Frank Pembleton

60

• radisa

76

• Max Morlock

61

• mlatko

78

prva stvar, uvek popularne price o nekoj nasoj dominaciji nad hrvatskom su naravno glupost. ja mogu da se setim samo dva zvanicna meca, u oba smo bili izraziti favoriti i u oba smo se jedva iscupali. ako nas ista tradicija uci, to je da ce ovo biti jako zajeban mec. hrvati nisu bolje igrali ko zna od kad. mi smo u teoriji favoriti, ali u praksi jos ne dobismo ni jednu jaku reprezentaciju ovog leta, za razliku od komsija. mislim da sa dosada prikazanim, ovo je egal duel u najboljem slucaju za nas.

e sad, mi ako udjemo svoj ritam na vreme, ne verujem da oni mogu da izdrze 40 minuta da nam pariraju. ako opet krenemo u mec govnjivo, kao sto smo do sada radili, ovo moze da ode u potpuno suprotnom smeru. verujem da ce djordjevic znati kako treba da igra i da dobijamo. 

Dobili smo ih 2001 nekih 15 razlike... doduše tada im je glavni igrač bio Emilio Kovačić.

verovatno mislis na 97. i 2010., al bio je i treci - 2001. u turskoj, tada smo ih odvalili nekih 18 razlike ja mislim, al tada smo zaista bili brutalno dominantni.

ja mislim da dobijamo ovo, ne zbog bilo kakvih njihovih kompleksa i cuda, nema to veze, ja ipak mislim da smo bolji i da imamo bolje izbalansiran tim.

Da nam je neko ponudio Hrvatsku u četvrtfinalu pre početka turnira, sigurno bi prihvatili.

Kad bi sportistima zabranili da kažu ovu rečenicu, pola njih bi samo gledalo u kameru :(

Javlja mi se da dobijamo, odigraćemo dobru tekmu.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Edited by Mil@n

oni jesu dobili spaniju, brazil i litvu od jakih, al treba imati u vidu da spanija, iz nekog razloga, uvek igra kilavo na pocetku, i neretko gubi te meceve na otvaranju, dok je recimo pristup litve verovatno bio upitan, slutim da su hrvati igrali sa dosta vise zelje kako bi izbegli amere, dok je litvi bilo svejedno, svakako ostaju u ovom delu kostura. tako da mislim da su imali i dosta srece sa rasporedom, po meni su oni ipak slabiji od ove tri reprezentacije koje su bile plasirane iza njih.

Udrite.

EDIT

Utakmica je u sredu na četvrtak u 03:15

dobro jebote, koj kurac, jer nije pisalo da je u 1930?

inace neverovatno kako nam se otvorio put za medalju, zasluzen pobedama nad simpaticnim kinezima i uvek neugodnim venecuelancima. kad bih umeo da se kladim stavio bi 200 evra na hrvate.

Selektor Hrvatske Aco Petrović kaže da Srbija nije želela da igra s Hrvatskom u četvrtfinalu. 

“Siguran sam da su oni navijali za Litvaniju. Znaju da smo im mnogo teži protivnik, ali nema tu mnogo nepoznanica. U Kordobi njima nije igrao Teodosić, a nama Hezonja. Tada smo energetski bili na dnu. Oni su nas nadskakali, a mi smo u defenzivnom skoku možda i najbolji na turniru. Odlučio sam da odvedem ekipu na izlet, van plimpijskog sela. Da se maknemo od košarke na dan, da se resetujemo. Možda je za nekoga to čudan potez, ali pokazalo se kao pun pogodak“, zaključio je Petrović.

ovako pricaju samo narkomani.

Mene to plaši, to "otvaranje kostura" , recimo nolo kad god je imao to na tenisu prdnuo je čabar ;-)

....shit has hit the fan...

Evo sad mu se nije otvorio, pa eto ti sad. Mislim da mu na RG nije smetalo sto nikog zivog do finala nije bilo, ali bukvalno.

Sus tamo, ako bi me nesto oparavilo malko to je da nesto kosarkasi urade uz Spanovicku. Slazem se gore sa Joe D, mislim da ce to ici u pet razlike, valjda ce nati znati da zavrse.

• Create New...