Jump to content
IGNORED

Nedeljnik


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ma ovo je jadno...ni jednom rečju nisu pomenuli da ko god ih je zezno prepisao je sa zicera...

pa brate tamo "vest" stoji od prošle godine, posle toga se D. Vučićević ispalio barem 5 puta na taj zicer i na kraju Nedeljnik zapečatio.

Link to comment

http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/otvoreno-pismo/

 

evo javio se i veljko l. na 6(šest) strana, tako reći čaršaf™

 

molio bih da ko pročita, nekako sažme na par redi

može i svojim rečima

-_-

hteo sam ti izaci u susret, no vidim da pise kako se primio na onu bulju od rajcicevog filma, posto je u njemu glumio majkl medsen, "tarantinov ljubimac".

da je proverio, saznao bi da je tada majkl medsen glumio bilo kod koga ko bi mu iskesirao 15k doloresa (ovo je apsolutno proverena prica), pa sam tu prestao da citam :(

Link to comment

Поновио је све оне глупости које је већ писао, у преопширној верзији.

Прескочио је опет да објасни како се на насловној страни нашло нешто чега нема у интервјуу.

 

Убр, доње поруке подршке су таква љига да сам морао да им одговорим.

Ево и овде поруке, за случај да је не објаве:

Veljko, napisali ste sve osim najbitnije stvari - kako ste na naslovnoj strani mogli da napišete nešto što intervjuisani nije ni izjavio? On se nigde u tekstu nije direktno izvinjavao za bombardovanje Srbije i vaš naslov jednostavno nije tačan - nije ni čudo što se posle odrekao nečega što nije ni rekao. Pri svemu tome, i prošle godine ste imali isti problem sa vladikom Jovanom, gde ste izvrnuli njegove reči na naslovnoj, a i tad vam je bio kriv neko drugi.
Link to comment

odvratan članak. prizemno, glupo, najjeftinije forice, pasivno agresivno...dosta podseća na vučićeve žalopojke

 

ali i koja kolekcija narcizama bogte. dosta obraćanja u prvom licu jednine, nedeljnik ko da je najbolji magazin u istoriji, provincijalizam, neprofesionalnost drugih, tviter je eksplodirao, zovu nas najveće svetske novine, ponosno im prosleđujemo intervju, nalazimo se u centru američke kampanje, mi smo se našli u žiži, sugerisanje da je rajčić falsifikovao imejl ili da je tramparin štab promenio mišljenje

Link to comment

odvratan članak. prizemno, glupo, najjeftinije forice, pasivno agresivno...dosta podseća na vučićeve žalopojke

 

ali i koja kolekcija narcizama bogte. dosta obraćanja u prvom licu jednine, nedeljnik ko da je najbolji magazin u istoriji, provincijalizam, neprofesionalnost drugih, tviter je eksplodirao, zovu nas najveće svetske novine, ponosno im prosleđujemo intervju, nalazimo se u centru američke kampanje, mi smo se našli u žiži, sugerisanje da je rajčić falsifikovao imejl ili da je tramparin štab promenio mišljenje

y hromozomi srbije, 40+. nemoj nishta da te chudi.
Link to comment

To je đubre nedeljnik, bilo je jasno od starta, ja pre nego što počnem da čitam meni uvek prva stvar da u pretraživač ukucam tito, komunisti, bla bla, i kad vidim ko sve piše feljtone i kolumne više i ne otvaram.

Edited by Remi
Link to comment

izgleda sam jedini gajio izvesne simpatije naspram nedeljnika

:(

Nisi jedini :lolol: ...ja sam odbijao da ga uzmem u ruke baš zbog Lalića i njegove tragićne epizode u Presu, al kad sam ga uzeo ne mogu reči da mi je bio neinteresantan, i to ne samo zbog podlistaka. Solidni kolumnisti, poneki dobar intervju, red popularne istorije, po koji pokušal analitičkih tekstova, onako moždaprođe :)

Link to comment

kakva masovna seansa iskenjavanja.

odlican magazin, bar ta dva-tri broja koja sam procitao, daleko bolji intervjui nego bilo gde u srpskoj stampi, pogotovo onaj sa Biki.

sad sto su se zajebali s tim prevarantom, jebiga, naucice valjda lekciju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...