Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

u grcku je greota da ides bez kola. preciznije receno, bas je glupo da se zabodes na jedno mest. pogledaj tunis, dosta je opustenija varijanta od egipta a podjednako jeftina. let traje 2 sata. 

 

inace je turska ubedljivo najkonfornija opcija sa malom decom. egipat i tunis su jeftiniji al usluga ne moze ni da prismrdi turskoj... 

Link to comment
u grcku je greota da ides bez kola. preciznije receno, bas je glupo da se zabodes na jedno mest. pogledaj tunis, dosta je opustenija varijanta od egipta a podjednako jeftina. let traje 2 sata. 
 
inace je turska ubedljivo najkonfornija opcija sa malom decom. egipat i tunis su jeftiniji al usluga ne moze ni da prismrdi turskoj... 
Ja bi išao u Tunis, ali zadnja tri puta sam bio pre "arapskog proleća"...
Gledao sa I onoga iz YUTA koji je rekao:
Evropa se vratila u Tunis, a mi još čekamo....
Tako da ne znam da li neko kod nas nudi...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

imas aranzmana kolko god hoces. sto se bezbednosti tice, vidljiva je pojacana kontrola sto u praksi znaci duge cevi koje patroliraju plazom, cekiranje automobila kad ulazis u hotelski kompleks itd. ja iskreno mislim da je to malo previse, al verovatno se vecina turista tako oseca sigurnije. meni je generalno dosadno da sedum na jednom te istom mestu pa sam uzeo kola na dva dana i napravio solidan road trip, prvi dan po unutrasnjosti drugi po obali, tokom kojeg se ni najmanje nisam osetio nebezbedno... 

 

sto se samog odmora tice, nije to ni blizu nivoa turske il ne daj boze grcke. dakle vise je avanturica nego opustanje i gotiva. mislim da je zanimljivije ici van sezone pa obici celu zemlju nego kao na klasicno more... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

U Turskoj je more fantasticno, toplo, cisto, ali ume vlaga da bude velika (antalijska regija) i sunce je vrlo jako.

Marmaris i Kusadasi su vise za aktivniji odmoe, parove, izlaske, mada Icmiler pored Marmarisa kazu da je super za decu i da je plaza dobra.

Link to comment

da, turska je definitivno najbolja opcija za odmor sa malom decom. tunis sam preporucio kao budzet varijantu... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...