Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Letovacemo ove godine sredinom juna na Sitoniji. Roditelji krecu kolima iz Beograda a mi letimo do Soluna pa nas tamo skupljaju. Ideja je da dodju dan ranije, odmore se, sutradan ujutru okupaju i onda skoce po nas na aerodrom. Treba mi mala pomoc za sam put do Grcke: gde je najbolje napraviti pauzu i/ili cak mozda odspavati nekoliko sati (kao dnevni odmor)? Znam da put u teoriji nije dugacak (740km), ali moj tata se brzo umori, a dodatno nece biti bas potpuno odmoran pred put, i prijace mu (vise) pauza. Oni su poslednji put vozili do Grcke pre tipa 15 godina, znaju za neko odmaraliste (?) u mestu Predejane, ali koliko vidim, to je na 300km od Beograda, pa mi ne deluje da tu treba da prave pauzu, vec negde kasnije, ako rese da prepolove put. Ako ce pak da prave dve vece pauze, onda zasto da ne.

Jos, ne znam da li sam dobro razumela - autoput od Nisa do granice sa Makedonijom je skoro ceo zavrsen?

Link to comment

Spicila sam 24 plaze za tri dana, obisla 2x krug i u unutrasnjost skuterom, svaki metar druma i offroad, sta da radim narednih 6 dana? 🤣

#hiperaktivnost

#tasos

#zadnjiputugrckojKrit2009

#sledecinprPaxos2029

Edited by InvisibleLight
Link to comment
4 hours ago, InvisibleLight said:

Spicila sam 24 plaze za tri dana, obisla 2x krug i u unutrasnjost skuterom, svaki metar druma i offroad, sta da radim narednih 6 dana? 🤣

#hiperaktivnost

#tasos

#zadnjiputugrckojKrit2009

#sledecinprPaxos2029

#sledeciputpitajgdeugrckudaides :D

Link to comment
6 hours ago, decak Kejt said:

#sledeciputpitajgdeugrckudaides :D

:D kvotovacu ti ovo 2029

 

Ideja je bila samo pobeci od kise na more i toplo a vreme i  T mora Jadrana me uputili na Grcku

Od ideje do realizacije sam imala 3 dana a low costovi i carteri idu tek od sredine juna. Birala sto mi delovalo blizu i putovala 19 sati, mislila sam da je 12 sati max..

 

Juce je bilo bas toplo more, subjektivni osecaj.

T 21,7c ako je verovati seatemperature.org podacima

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment
12 hours ago, desboj said:

Ccc, ti na moru a more al panonsko ti došlo do Laćarka i bloka b

Videh..podrska!

Danas cu rentati bajk pa dokle stignem.veliki usponi su.

Do jedne plaze koja mi je najbolja u katehoriji pescanih(a to je 95%) plaza -notos-cu sigurno doci

Uspela sam da se posecem na valjda jedinu stenu na otoku, sad imam otok al i zdravstveno osiguranje, prvi put u zivotu uplatila. sto kaze onaj deda s vocapa za doktore 'nisam hteo da cackam'tako i ovo cim uplatis odmah ti se namesti da ti treba

Smoricu se jos 5 dana, razmisljam otici na feri pa u tu kavalu, imal nesto da se vidi al da nie muzej i sl sranja

 

izguglala sam gym u komsiluku, duboko u zaledju, opcija 2

Edited by InvisibleLight
Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

Videh..podrska!

Danas cu rentati bajk pa dokle stignem.veliki usponi su.

Do jedne plaze koja mi je najbolja u katehoriji pescanih(a to je 95%) plaza -notos-cu sigurno doci

Uspela sam da se posecem na valjda jedinu stenu na otoku, sad imam otok al i zdravstveno osiguranje, prvi put u zivotu uplatila. sto kaze onaj deda s vocapa za doktore 'nisam hteo da cackam'tako i ovo cim uplatis odmah ti se namesti da ti treba

Smoricu se jos 5 dana, razmisljam otici na feri pa u tu kavalu, ima nesto da se vidi al da nie muzej i sl sranja

U Kavalu nemoj, bacene pare.

Dakle, sedi disi, ni za disi nisi :)

 

Na ovom moru ovde opet kisa, a ti mi tu kukas, bezibogati :mad:

Link to comment
Just now, namenski said:

U Kavalu nemoj, bacene pare.

Dakle, sedi disi, ni za disi nisi :)

 

Na ovom moru ovde opet kisa, a ti mi tu kukas, bezibogati :mad:

To mi kazi. Tako sam i mislila

Imam sunasce, bez oblacka, a sinoc pucalo grmelo pola sata,,probudilo me

Jadran izgleda propast i za jun ceo, nadam se suvom avgustu na mljetu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...