Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

mi ipak presekli da se vratimo na Kiklade ove godine, idemo na Andros - kapiram da nije toliko sexy kao ostala ostrva koja me svrbe (Sifnos, Serifos, Siros) ali obzirom da idemo sa dve prikolice od po dve godinice plovidba trajektom od (samo) dva sata je presudila.

 

ne lipsi magarce do avgusta...! 

Link to comment
22 hours ago, decak Kejt said:

mi ipak presekli da se vratimo na Kiklade ove godine, idemo na Andros - kapiram da nije toliko sexy kao ostala ostrva koja me svrbe (Sifnos, Serifos, Siros) ali obzirom da idemo sa dve prikolice od po dve godinice plovidba trajektom od (samo) dva sata je presudila.

 

ne lipsi magarce do avgusta...! 

andros nije los. jos nam je na listi. ima na forumu putovanja..info nekoliko svezih i opsirnih izvestaja. vredi procitati

Link to comment
  • 4 weeks later...

Interesuje me vase misljenje koja je povoljnija destinacija izmedju Peliona i sire okoline Parge. Citao sam da je Jonsko more malo hladnije. Zahvaljujem unapred na preporukama.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
15 hours ago, djekson said:

Interesuje me vase misljenje koja je povoljnija destinacija izmedju Peliona i sire okoline Parge. Citao sam da je Jonsko more malo hladnije. Zahvaljujem unapred na preporukama.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

 

moja jonska iskustva su zakintos u septembru - voda odlicna i topla na severnom i istocnom delu. juzni i zapadni deo, osim navadjo plaze i nije nesto za kupanje

onda krf kraj avgusta, pocetak septembra, istocna obala sasvim ok voda, topla i mirna, zapadni deo vetrovit i hladnija voda. plaza paleokastrica prilicno hladna voda zbog hladnih izvora

Link to comment
  • 2 weeks later...

To nešto i moja žena gleda. Još kad bi bilo nešto sa velikim dvorištem, roštiljom, pogledom na more i da enterijer nije rumunski a manje od 1000evra. Meni uvek nešto smeta, a i prva dekada avgusta, orjentaciono, je sjebana kako god okreneš. 

Zapravo na more sami sa dvoje dece mi se nešto i ne ide, fali mi bar još jedna porodica sa decom. :zeka:

Link to comment
27 minutes ago, nisam ja said:

To nešto i moja žena gleda. Još kad bi bilo nešto sa velikim dvorištem, roštiljom, pogledom na more i da enterijer nije rumunski a manje od 1000evra. Meni uvek nešto smeta, a i prva dekada avgusta, orjentaciono, je sjebana kako god okreneš. 

Zapravo na more sami sa dvoje dece mi se nešto i ne ide, fali mi bar još jedna porodica sa decom. :zeka:

Eno ti Minke pa je ubedjuj. Ona jako ceni tvoju licnost pa ti nece biti tezak posao

Link to comment

Ovako, mi smo razmišljali da batalimo agencije i nađemo kombinaciju za avion do Atine + smještaj u sopstvenoj režiji. Idemo sa trogodišnjom kćerkicom, termin je početak septembra. Prijedlozi, ideje, sugestije..?

Link to comment
On 4.4.2019. at 16:00, Ros said:

agii apostoli kod hanje po treci put. dve nedelje u avgustu. dane brojim, nikad da prodje vreme :(

gledam sad slike ovih svetih apostola, izgleda kao da i tamo ima omega plaža ko voidokilija :)

Link to comment
On 4.4.2019. at 16:00, Ros said:

agii apostoli kod hanje po treci put. dve nedelje u avgustu. dane brojim, nikad da prodje vreme :(

 

I ja bi ponovo tamo ali mi zena nece, kaze ajmo negde a da nije Krit:(

 

Agia marina, agia apostoli i jednom retimno, preselio bih se tamo

Edited by Caligula
Link to comment
On 6.4.2019. at 9:08, keitel said:

Ovako, mi smo razmišljali da batalimo agencije i nađemo kombinaciju za avion do Atine + smještaj u sopstvenoj režiji. Idemo sa trogodišnjom kćerkicom, termin je početak septembra. Prijedlozi, ideje, sugestije..?

 

mi upravo ovo radimo, samo sto je nasa dvogodisnja :)

idemo do Atine, pa trajekt to Androsa, njega smo izabrali jer smo hteli da se vratimo na Kiklade a on je najblizi - ove godine tako, za sledecu cemo da vidimo :)

 

u stvari, mislim da sam u poslednjih 15 godina samo dva puta isla preko agencije, sve ostalo je bilo u sopstvenoj reziji.

 

elem, prijatelji su bili na Naxosu, kazu da je divno, njih je karta na brodu u prvoj klasi ispala isto koliko i avio karta od Atine do Naxosa, a komfor neuporediv - deca sve vreme plovidbe imala mesto za trckaranje, spavanje, gledanje, ukratko - svima bilo super!  

 

On 7.4.2019. at 9:19, Caligula said:

 

I ja bi ponovo tamo ali mi zena nece, kaze ajmo negde a da nije Krit:(

 

Agia marina, agia apostoli i jednom retimno, preselio bih se tamo

 

i ja, ja sam na Krit prvi put otisla davno davno, bio januar, ostala 10 dana, i bilo mi divno. otad mu se vracala kad god sam imala priliku, tj kad god bih uspela da nekog nagovorim da idemo ponovo :), nego svake godine teske muke - da li ici u nova otkrivanja, ili se vratiti onome sto je bila ljubav na prvi pogled (doduse, u Grckoj imam jedno 3 takve ljubavi :D)

 

toliko je divnih ostrva koja bih posetila, malo mi je ovaj jedan zivot za sve sto bih od Grcke videla.

Link to comment
On 6.4.2019. at 18:06, beyoncé said:

gledam sad slike ovih svetih apostola, izgleda kao da i tamo ima omega plaža ko voidokilija :)

nije bas toliko spektakularno ali je ok :)

Link to comment
On 7.4.2019. at 9:19, Caligula said:

 

I ja bi ponovo tamo ali mi zena nece, kaze ajmo negde a da nije Krit:(

 

Agia marina, agia apostoli i jednom retimno, preselio bih se tamo

onda je odvedi na rodos ili island hopping po kikladima :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...