Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

Ti si bio na panigiriju, to svako selo leti slavi neku svoju slavu - na poljancetu se pece meso, prodaje pice na standovima, ima da se sedne a na bini ziva muzika i kolce ispred... super zabava !

Link to comment
12 hours ago, vookela said:

Ti si bio na panigiriju, to svako selo leti slavi neku svoju slavu - na poljancetu se pece meso, prodaje pice na standovima, ima da se sedne a na bini ziva muzika i kolce ispred... super zabava !

da. vašar panađur.

Link to comment
21 minutes ago, Frank Pembleton said:

Za nekog ko praktično nije letovao u Grčkoj, ovo je blago...

Ako ikad budem letovao u Grčkoj to će biti zbog vaših postova...

nemoj slucajno da gledas moje fotke na fejsu :D

odmah ces se spakovati i napred ;)

Link to comment

Bio sam na Krfu dva puta i na Kritu tri puta - ona tri prsta nisam obilazio, jedino Solun od kontinentalnog dela.

 

Inace i Krf i Krit su mi vise od same Grcke, zbog starih gradova koji mogu da se obidju, Krit i zbog toplog i cistog mora.

 

@Ras pogresio u izvestaju - nije ono plaza Damnoni no Plakia. Nisam stigao da posetim onu gde se reka uliva u more.

 

Kako god, ostrvo koje mesecima moze da se obilazi i pronalaze biseri od taverni i plaza.

Edited by Caligula
Link to comment
6 minutes ago, Frank Pembleton said:

Za nekog ko praktično nije letovao u Grčkoj, ovo je blago...

Ako ikad budem letovao u Grčkoj to će biti zbog vaših postova...

stvarno nikad nisi letovao u grčkoj? najbolja zemlja na svetu, a super blizu i osećaš se bolje nego kod kuće. svakako bolje i opuštenije nego u ndh ili ncg, a i more je duže toplo, sunce je jače i cene su ozbiljno niže. evo, mi zamalo da odemo početkom avgusta u pulu. mlada gledala koliko je kvad na dan - 100 evra!? u grčkoj 23 po danu. da ne pričamo sada o berbi ušiju po restoranima, skupoj renti itd. super je ispalo što ne odosmo.

 

Link to comment
3 minutes ago, bad music for bad people said:

stvarno nikad nisi letovao u grčkoj? najbolja zemlja na svetu, a super blizu i osećaš se bolje nego kod kuće

 

 

Znam par srpkinja koje su udate za grke, pizde jer se ovi ne pomeraju do ne znam npr. Barselone ili Sicilije a kamoli dalje - kazu grci "sto da putujem negde dalje kada Grcku ne mogu za dva zivota da obidjem :lol:

Edited by Caligula
Link to comment
49 minutes ago, vookela said:

Bio sam na par tih proslava na Krfu...

sardela fest u ipsosu.

majstor doterao prikolicu, nalozio vatru, naslagao osam jaganjaca na razanj i opleti. jagnjetina leci sve bolest

 

IMG_0629.JPG

IMG_0630.JPG

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...