Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

10 hours ago, desboj said:

Ne pričaj ništa, kiša je došla da ostane tu, prešpartasmo grad uzduž i popreko, nagovaram bolju polovinu da puknemo 160 evra za trajekt do Volosa pošto ovde više ništa da se vidi nema

 

volos bas lep gradic, koliko videh za onih sat vremena dok smo cekali trajekt za skiathos.

Link to comment
10 hours ago, desboj said:

Ne pričaj ništa, kiša je došla da ostane tu, prešpartasmo grad uzduž i popreko, nagovaram bolju polovinu da puknemo 160 evra za trajekt do Volosa pošto ovde više ništa da se vidi nema

 

Skijatos kao ostrvo je vise za dobar kupanjac, upijanje divnih mirisa cetinara i cveca, i setnje. Sam gradic je lep ali mali. Da li ste npr. prosetali onaj potez od plaza Banana/Ag. Eleni do plaze Mandraki? Isli brodicem do Lalarije? :)

https://www.whichgreekisland.co.uk/islands/skiathos/beaches/

 

Ima i setnja ili busem do jednog manastira, zaboravih kako se zove..

Link to comment

Posle litre fantastičnog domaćeg belog završili na kupanju na 19 stepeni i sitnoj kiši, nije loše ispalo.

1 hour ago, Sundance Kid said:

volos bas lep gradic, koliko videh za onih sat vremena dok smo cekali trajekt za skiathos.

Promuvali se po Skijatosu pre utakmice, ima i za 50ak evra povratna do Volosa, ako bude kišilo možda i odemo.

 

1 hour ago, I*m with the pilots said:

Da li ste npr. prosetali onaj potez od plaza Banana/Ag. Eleni do plaze Mandraki? Isli brodicem do Lalarije?

 

Dušu sam ispustio na brdu između Kukunarije i oljuštene 🍌 tako da smo ostavili severozapad, sever i severoistok ostrva za motorizovanu varijantu, ako vreme posluži. Brodić nas vozao oko ostrva ali nije smeo prići Lalariji zbog talasa, mada nije propao izlet, išli smo do Kastra i nekog seoceta na kopnu gde se odvalismo od sveže ribe, fete i belog vina za jedva 20 evra, 10/10.

Edited by desboj
Link to comment
16 hours ago, Timmy said:

Delovi Sitonije bas najebali. Gledao sam snimke na FB, neka grupa Sitonija, bujice ulicama, nose automobile. Strasno deluje.


 Ja sam juče došla sa Sitonije. Jeste pljuštalo, ali ništa neviđeno. Mi smo videli snimke tek u Srbiji, bujice su se dešavale izgleda na očekivanim mestima gde su se već dešavale (izliveni kanali koji sprovode kišnicu i lokalne potoke u more). Ovakvo izlivanje kanala se desilo u junu prošle godine.

Ujutru u našem mestu i usput nismo primetili ništa neobično osim usput na nekoliko mesta da putari lopatama skupljaju blato i granje u velikim količinama.

Link to comment

Iz jedne FB grupe, ako neko ide uskoro na Skopelos:

 

Quote

Hi all. Just came back from 4 days on Skopelos and while it's as beautiful as ever, just a warning to be careful if you're visiting the island as there is a nasty tummy virus going around with diarrhoea and vomiting. Our friend who was visiting from abroad was in the medical centre for two whole days on a drip plus injections and tablets, no fun.

https://www.facebook.com/groups/greecetravel/permalink/10155837226018353/

Link to comment

Ja treba da idem s nekim drustvom u Grcku krajem ovog ili pocegkom sledeceg meseca pa mi treba savet. Koje je najbolje mesto/ostrvo ako se trazi umereni mir i tisina i eventualno da nije mrtav nocni zivot? Za mene mir i tisina i lepe plaze jer planiram sa kuliram i kupam se po ceo dan, a za ove mladje da moze i uvece da se prozuji negde, meni je to manje vise nebitno. Ako nesto znaci, ici cemo mojim kolima pa se moze obici i vise povezanih mesta sto je valjda neki plus.

 

Jedan drug rekao da idemo u neki deo Sarti, Neos Marmaras, Nikiti i tako nesto, dok ovi moji hoce u Pefkohori i okolinu. Pozeljno je da ne kosta boga oca, ima se para ali ja planiram da stekam za neku garsonjeru da kupimo kevi i da se konacno razdvojimo pa ne bih bas da se bahatim na Santoriniju i kojekuda nego neki minimum trosenja.

Link to comment

Ma ovo ostali su dosta mladji od mene, u sustini ok ekipa ali to hoce da pije, vija zenske, da se vraca kuci kasno ujutru... Ja sam vise za penzionersku varijantu, ili makar bez ovog dela sa nocnim ludilom i kasnim leganjem. Videcemo, bice drama.

Link to comment

Ozbiljno, stresno mi je na poslu a pogotovo otkako je pocelo svetsko prvenstvo, guzva velika, i hocu samo da odmorim mozak i ovo malo misica sto mi je ostalo. 

Link to comment

ako iides na sitoniju nemoj u sarti, posto je vasar totalni. nadji neko manje mesto. plaze su na poluostrvu vrhunske (po mom misljenju bolje na istocnoj strani) i ako ti treba preporuka moze ovde a moze i na pm. kola su ti za to neophodna. sto se zezanja tice, nemam pojma posto idem tamo sa zenom i decom, al mislim da na tu temu nema bog zna sta...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...