Jump to content
arheolog1981

(Ne)uspesi susednih zemalja

Recommended Posts

Carolostadien

Zatim taekwondo svo troje mogu do odličja uz povoljan ždrijeb, pogotovo cure...Hrgović je bio potajna nada u boksu ali ide u četvrtfinalu na Kubanca...džudo Barbara Matić eventualno kroz repasaž do bronce (više od toga ne)...mislim da je to otprilike to.

(oni iz klase optimist se nadaju da bi košarkaši mogli nešto napokon i mada je ovo napokon ekipa koja je ekipa i borbeni su i motivirani mislim da je to u SF domeni)

pbg12345

Ima neku čudnu facu pa na ekranu djeluje prilično odbojno, inače je ovako u kućnoj atmosferi totalno opuštena i zajebant. Doduše nisam bio s njom par godina, otkako je u šemi s trenerom. Svakako da nije 100% u vinklu, ali ko to može od nas to da kaže za sebe :D

:fantom:

Carolostadien

Perkovićku znam lično, jedan član njene porodice radi u mojoj firmi, luda k'o struja, navijam za nju svim srcem, ali ona je preemotivna i ostavljam 0,01% šanse da joj se kockice ne sklope. Za Sinkoviće kapiram da je ta mogućnost 0,0001%, ljudi veslaju kao da su ih četvorica u čamcu. Imaju rezultat ispod 6 minuta, ja sam mislio da je to domen naučne fantastike.

Ne znam koliko su kod vas popratili, jučer u kvalifikacijama Valentu ispalo veslo a na kraju su pobijedili za tri dužine čamca.

James Marshall

^^Idi u krasni, sad sam vidio šta sam napisao, kasno je za edit :D

Edited by James Marshall

pbg12345

(oni iz klase optimist se nadaju da bi košarkaši mogli nešto napokon i mada je ovo napokon ekipa koja je ekipa i borbeni su i motivirani mislim da je to u SF domeni)

petrovic na klupi, sa pola ekipe anonimusa i pleja bez, zaista vam treba cudo za medalju

James Marshall

Ne znam koliko su kod vas popratili, jučer u kvalifikacijama Valentu ispalo veslo a na kraju su pobijedili za tri dužine čamca.

Pratili smo na nekom topicu svakako, možda baš na veslanju

Frank Pembleton

Jel taj Katar pokupovao neke grdne igrače pa pobedio Hrvate?

....shit has hit the fan...

James Marshall

Nije sve, ima jedan Katarac, iako je najčešće na klupi...

189-

madjari vec dva zlata. drugi su na ukupnoj tabeli.

Parsons

madjari vec dva zlata. drugi su na ukupnoj tabeli.

uvek su madjari po medaljama daleko ispred nas, sportske nacije

James Marshall

Ma da, debeli ljubitelji langoša, gulaša, palinke i vajkrema

Halvard

Slovenac Gamboč izgubio u meču za bronzu. Nakon drugog dana, ova mlada dama je jedina osvajačica medalje sa prostora ex-Yu.

Majlinda_Kelmendi4.png

Čutura

ja italiju jos racunam ko susjeda, fabio basile 21 godina, u finalu dobio iponom koreanca, apsolutnog favorita. ja jos ne mogu da zatvorim usta :D

u dzudou inace :)

Grandilof

Ja batalio posle dva polufinala gde su Japanac i Japanka izgubili, mislio posle toga sve reseno, jelte Kosovo i taj zlata. Bas mi bi zao Japanke koliko cuh sve zivo poosvajala unazad ihaj, ali to zlato joj se ne da, opet bronza. Njima bas ne ide tu, 4 takmicenja - 4 bronze. 

Jozef K.

Stvarno ga je Italijan uradio majstorski. Baš me je prijatno iznenadio. Od onoga što sam danas gledao potez dana.

• Create New...