Jump to content
arheolog1981

(Ne)uspesi susednih zemalja

Recommended Posts

arheolog1981

Mogli bi ovde da stavljamo rezultate komšija :)

Evo recimo, Mađarska ima 2 zlata nakon prvog dana: u mačevanju(Emese Szasz, epee)

i u plivanju(Katinka Hosu na 400m mešovito). Tako se počinju igre ;)

Halvard

Katinka će razvaliti na ovim Igrama. 

Eh, kad bi se Katalina Ponor nekako dočepala medalje na gredi, bilo bi mi to kao dve naše medalje. 

Korki

Је л хрватима испао Уде на коњу? Он им је узео медаљу на прошлим ОИ.

Halvard

Ispao je, bio je daleko od plasmana u finale. 

Slovenac Adrian Gomboč se plasirao u polufinale u džudou. 

Carolostadien

Bio je daleko od plasmana u finale zato jer je pao s konja :) Inače, nije na prošlim uzeo medalju nego na pretprošlim. Uglavnom, zasad nam i nisu nešto OI, mada osim Udea nije dosad ni bilo ništa posebno bitno.

Osim Udea meni je dosad jedini zaista bitan nastup naših bio Čilić protiv Dimitrova, ajde Pejčićka je ugodno iznenadila i probudila nade ali njena glavna disciplina je ipak poslije.

Boza_zvani_Pub

Gde Hrvati ocekuju postolje?

arheolog1981

Hrvat CERNOGORAZ Giovanni koji je uzeo zato u Londonu, trenutno tek 18. u kvalifikacijama nakon 3/5 rundi(2 se pucaju sutra) sa skorom 23, 21, 23... praktično nema šanse za finale. Drugi njihov takmičar Glasnović je 5. ali je tek krenuo sa tećom serijom.

arheolog1981

Gde Hrvati ocekuju postolje?

Dubl skul zlato kao kuća, Perković zlato kao dve kuće, vaterpolo, Snježana u trostavu....

Edited by arheolog1981

Boza_zvani_Pub

Rukomet, vaterpolo?

James Marshall

Meni su Sinkovići veći favoriti od Sandre, njoj može neka žuta minuta da pukne (mada sad ima iskustva), prošle OI umalo da ostane bez plasmana (prva dva hica u mrežu a treći jedva prošao, da je zakačila ne bi mogla dalje u posljednje 3 serije). A Sinkovići su totalna klasa.

Rukomet i vaterpolo su jbg lutrija, a rukomet su baš kilavo krenuli.

Možda uzmu nešto u jedriličarstvu

Carolostadien

Dubl skul zlato kao kuća, Perković zlato kao dve kuće, vaterpolo, Snježana u trostavu....

od ostalih izglednijih kandidata - Vlašićka u visu, Martin u samcu, ja nekako imam dobar osjećaj za Čilića, ne ide na Novaka do finala (a od Novaka bi izgubio i u natjecanju "tko je veći Hrvat")...

rukometaši su "briljantno" krenuli ali možda ih to otrijezni, a tu je ionako četvrtfinale sve, oni uvijek mogu do medalje, ali i ne moraju.

Glasnović u trapu može iznenaditi, tu je on negdje u svjetskom top 10 pa sad...

U jedrenju jedno četiri posade mogu do medalje, od čega su Fantela/Marenić apsolutni favoriti za jednu od medalja, samo naši jedriličari imaju prokletstvo OI...

Edited by Carolostadien

Halvard

Meni su Sinkovići veći favoriti od Sandre, njoj može neka žuta minuta da pukne (mada sad ima iskustva), prošle OI umalo da ostane bez plasmana (prva dva hica u mrežu a treći jedva prošao, da je zakačila ne bi mogla dalje u posljednje 3 serije). A Sinkovići su totalna klasa.

Može da im se prevrne čamac.  :sleep:

Nema niko šansu protiv Perkovićke u 6 serija, a verujem da je sad dovoljno iskusna da izbegne dramu u kvalifikacijama. Dovoljno joj je da baca sa 40% snage i u finalu je bez problema. 

James Marshall

Perkovićku znam lično, jedan član njene porodice radi u mojoj firmi, luda k'o struja, navijam za nju svim srcem, ali ona je preemotivna i ostavljam 0,01% šanse da joj se kockice ne sklope. Za Sinkoviće kapiram da je ta mogućnost 0,0001%, ljudi veslaju kao da su ih četvorica u čamcu. Imaju rezultat ispod 6 minuta, ja sam mislio da je to domen naučne fantastike.

Halvard

Joj, meni nije simpatična nikako. :D Draže bi mi bilo da Majljinda osvoji medalju. 

Ali svakako je klasa za sebe i zaslužuje još jedno olimpijsko zlato. 

James Marshall

Ima neku čudnu facu pa na ekranu djeluje prilično odbojno, inače je ovako u kućnoj atmosferi totalno opuštena i zajebant. Doduše nisam bio s njom par godina, otkako je u šemi s trenerom. Svakako da nije 100% u vinklu, ali ko to može od nas to da kaže za sebe :D

• Create New...