Jump to content
Cash

Rukomet

Recommended Posts

James Marshall

Ja kad god sam upratio tu akciju uglavnom se završava golom u mreži ekipe koja pokušava napad sa sedmoricom u polju

Malvo

Sedmerac posle faula dosta menja situaciju u tom smislu. Treba bas mnogo discipline za igru sa sedmoricom u polju, eventualno mogu da izvedu Skandinavci protestanti :fantom:

Juce Holandjanke tako dale gol za remi u poslednjem napadu, rutinski skroz :D

Malvo

Sta Danci sad uradise Janicarima, ahahaha

Sudije nekako uspele da dovuku do remija, Janicari imaju zadnji napad, uzimaju tajmaut, gube loptu i ocajni Hansen im u poslednjoj sekundi daje gol iz kontre devet metara za pobedu

sekretar

Saric ih vratio iz mrtvih kod -3, 7m Hansenu pa jos 2 zicera Olsenu za +1, sudjenje po meni ok, da su hteli mogli su svirati faul pre izgubljene lopte

Cash

Sta Danci sad uradise Janicarima, ahahaha

Sudije nekako uspele da dovuku do remija, Janicari imaju zadnji napad, uzimaju tajmaut, gube loptu i ocajni Hansen im u poslednjoj sekundi daje gol iz kontre devet metara za pobedu

Kad bi Vujovic nekako zavrsio kao prvi u grupi pa da ide na Qatar u 1/4 finalu

Malvo

Saric ih vratio iz mrtvih kod -3, 7m Hansenu pa jos 2 zicera Olsenu za +1, sudjenje po meni ok, da su hteli mogli su svirati faul pre izgubljene lopte

Gol za izjednacenje su dali posle napada koji je trajao minut i po, gde je ruka bila podignuta pola minuta, a tik pre gola su napravili cist faul u napadu kad se neko zaleteo u Danca koji stoji na zemlji i jos ga udario loptom u glavu.

levi

Izvlačenje golmana bi trebalo da je smislenije i organizovanije u klupskom rukometu zbog uigranosti

Kod reprezentacija je to još uvek malo nespretno, ali vole, šta će. Moda

Edited by levi

Svarog

Sedmerac posle faula dosta menja situaciju u tom smislu. Treba bas mnogo discipline za igru sa sedmoricom u polju, eventualno mogu da izvedu Skandinavci protestanti :fantom:

Juce Holandjanke tako dale gol za remi u poslednjem napadu, rutinski skroz :D

pa da, nije novina igra bez golmana sama po sebi. timovi su tako oduvek jurili prednost pri kraju utakmica. i ume to neki put i da upali.

ali da tim dobar deo utakmice to forsira i da od toga ima konstantno neku produktivnost, ne sećam se da sam video.

ovo što su Hrvati danas radili je bilo vrtenje iste akcije s blokom od pivota, samo što bi je u istom napadu ponovili s dve različite strane.

za to im ne trebaju dva pivota, mogu i s jednim. samo mora taj malo više da trči :D

kažem, ja nisam primetio da je tu bilo neke veće koristi i bitnije promene igre zbog dodatnog čoveka u napadu.

možda ima toga što Levi kaže, možda u klubovima to izgleda bolje.

Cash

Slo pobedila Poljsku. Jos da Egipat uzme bod svabama i eto njih na prvom mestu. Bravo Vujovicu

Svarog

Dobro prvo poluvreme Fra-Den. Samo sto u glavi i dalje slika ovih (skoro) istih timova i nivoa na kom su bili pre par godina. Odlican period za rukomet je to bio imho, oni i Hrvati u prajmu, a odmah iza jos par repki (ukljucujuci i nas kad smo domacini :D). Mada, meni bar, ovaj olimpijski turnir za sada sasvim dobar i zanimljiv.

Edited by Svarog

Greek Freak

Danci 5 napada zaredom igraju sa 7 igraca u polju, bez golmana, a ovaj nesretnik to ni ne konstatuje (Strajnic valjda).

Grandilof

Holandjanke ubise na kraju Brazilke. 

KennyDalglish

Norvežanke ubiše komšinice iz Švedske, 19:7 poluvreme, Grimsbø brani ko Leganger u najboljim danima, mislim da ima oko 70 % odbrana.

Parsons

evo gledam bas, danci to prenose. norveskim navijacima je cak i malo neprijatno kad daju gol, kurtoazno tapsu ????

Halvard

Šveđanke nikad jače, norveški tim poprilično mlak za njihove standarde i opet ovakav rezultat. Kompleks™.