Jump to content
Delija67

Vaterpolo

Recommended Posts

Malvo

Hoce li Pijetlovic na gol ili opet onaj drugi? Da znam na sta da stavim pare, makar prvo poluvreme.

James Marshall

Au kakav je ono bio promašaj s Mitrovićem na golu prvo poluvrijeme  :isuse:

Ako počne, ne piše nam se dobro, baš je loš bio prekjuče

goofs

Je l me jbt da opet ovaj Mitar brani, 0:2

SNARC

Jel mozemo neki formular da popunimo ili da neku molbu posaljemo da ne iskljucuju protivnike..Ne snalazimo se dobro tad.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

goofs

Mozemo, sad ce Toma da napise pismo brazilskoj kraljici

Milogled Bluff

Jel mozemo neki formular da popunimo ili da neku molbu posaljemo da ne iskljucuju protivnike..Ne snalazimo se dobro tad.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

i da povecaju protivnicki go na 10x3

Malvo

Nasi se opredeljuju da sacuvaju loptu, pa videcemo kako ce izgledati sledeci sprint za loptu.

goofs

Kriminalni smo, ispada nam lopta u dodavanju, kaki krc zlato, 1/4f krajnji domet

Goranz

Sa igračem više se dodaju kao da Grci imaju nevidljivog Fasulasa na petercu, dok se istegnu da pokupe loptu prođe pola napada.

James Marshall

hqdefault.jpg

James Marshall

Naravno da je sve ovo svejedno i da mi u 1/4 možemo da dobijemo bilo koga, ali s ovom igrom svaka ekipa iz druge grupe sem možda Francuza (koji se neće plasirati dalje) će da nas istambura. Moramo se podići kako znamo i umijemo. 

goofs

Ne znam zasto razmenjuju tolko pasove sa igracem vise i sto nijedan igrac ne opali iz prve, umesto sto primi loptu i nesto fintira i gleda i ceka da se Grci postave. Prespori smo

Dr Arslanagić

Svojataju ga velshani, svojataju ga dubrovcani, svojataju ga croati a on srbin... Ej zivote lutalico, ne?

Nisam nigde napisao da je Srbin. Samo mi je bilo zanimljivo.

Ravanelli

Ko da nemamo golmana

• Create New...