Jump to content
IGNORED

Championship 2016/17


smorenko

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sundance Kid

    42

  • jiraiya

    38

  • levi

    30

  • Dr Arslanagić

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jako loš Wednesday, ovo im je najgora utakmica od nekih 7-8 utakmica koliko sam gledao ove sezone. Napadači kompletno odsečeni, sreća u nesreći je što barem Reach može da pomogne u odbrani jer nas ovi prilično lako probijaju po bokovima. I mi i oni pokušavamo neki presing, njihov je presmešan a naš prejadan. Sredina potpuno nepovezana otkako se Wallace povredio u prvom minutu. Stalno kasne za korak ili dva, nikad nisu tamo gde se lopta odbije, uvek fali jedan igrač tamo gde ima potencijala da se nešto desi. Ako se nešto drastično ne promeni na poluvremenu ovo će jako teško da ide.

Link to comment

Dobro, nema za čim da se žali jer nije moglo gore da se odigra. Narednih deset sezona neće kompletan tim ovako čoukovati u važnoj utakmici. Prošle godine u finalu barem ih je Hull onako muški ugazio i nema šta, a ovo sad je bilo neopisivo mučenje. Tačno znaš koliko je sati kada vidiš da se Nuhiu sprema da uđe u igru :isuse:

 

Hoću li ja videti kako Forestieri pogađa sa penala? Ne mogu više da popamtim šta je sve izmašio.

Link to comment

Dobro, nema za čim da se žali jer nije moglo gore da se odigra. Narednih deset sezona neće kompletan tim ovako čoukovati u važnoj utakmici. Prošle godine u finalu barem ih je Hull onako muški ugazio i nema šta, a ovo sad je bilo neopisivo mučenje. Tačno znaš koliko je sati kada vidiš da se Nuhiu sprema da uđe u igru :isuse:

 

Hoću li ja videti kako Forestieri pogađa sa penala? Ne mogu više da popamtim šta je sve izmašio.

Улазе директно идуће сезоне.

Link to comment

Jab' voleo da Huddersfield uđe, imaju preteran stadion, igrali su ne tako davno i 4. ligu, ako se ne varam...

 

Nekako mi se Reading nikad nije sviđao...

Link to comment

Jab' voleo da Huddersfield uđe, imaju preteran stadion, igrali su ne tako davno i 4. ligu, ako se ne varam...

 

Nekako mi se Reading nikad nije sviđao...

Isto, s tim da pored Redinga ni Vigan i Vulverhempton nikad nisam mogao da smislim.

Link to comment

Isto, s tim da pored Redinga ni Vigan i Vulverhempton nikad nisam mogao da smislim.

 

zasto bas reding, vigan i vulverhempton? sta je tu manje simpaticno nego kod  barnslija, ipsvica i blekburna?

Link to comment

zasto bas reding, vigan i vulverhempton? sta je tu manje simpaticno nego kod  barnslija, ipsvica i blekburna?

A, što? Otkud znam, uvek imaš timove koje ne voliš, često su glupi i banalni razlozi. Nikad mi PL nije sa njim bila to to.

 

Poluprazni stadioni, Wigan kad igra ne znam jel gledam fudbal ili ragbi, uvek su se videli obrisi belih linija od predhodne ragbi utakmice, 

često izrovaren teren, nijednu njihovu generaciju nisam zavoleo niti nekog igrača da kažem da mi je obeležio neku sezonu, jednostavno dosadni timovi sa dosadnim igračima. Milijaš i Kevin Dojl recimo, pa kome su oni simpatični? 

 

Naspram Ipsviča koji sam baš pratio dok ih vodio Kin, pa čitao onda i gledao o Teri Bučeru, Blakburn sa Raćom, Kris Satonom, pa onda kasnije sa Endijem Kolom, Širer, njega valjda ne moram posebno da naglašavam. 

 

To onako iz glave, sigurno ima još razloga za za i protiv, i zašto baš njih volim ili ne volim. 

Edited by Remi
Link to comment

Jab' voleo da Huddersfield uđe, imaju preteran stadion, igrali su ne tako davno i 4. ligu, ako se ne varam...

 

 

Ем су стари клуб, ем су из Јоркшира, ем су нормално вођени од газде.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...