Jump to content
IGNORED

Championship 2016/17


smorenko

Recommended Posts

šta se dešava sa Fulamom, video sam da su neki igrači produžili ugovore, Piazon se vraća, valjda i Kalas (?)

čitao pre mesec dana da jure nekog napadača...

 

Kerni i Sesenjon su produzili ugovore, sto je velika stvar za Fulam.

 

Kalas bi trebalo opet da dodje na pozajmicu, danas ili sutra bi trebalo da potpise i iskusni championship veznjak Norvud iz Brajtona koji ce uz Ibrahimu Sisea (dosao ovog leta iz Standarda) da bude cover za najbolji vezni red u champu.

 

od transfera jure jos levog beka (pominju se Pundje iz Bordoa i Obita iz Redinga) i dva napadaca. taj koga mesec dana jure je Diego Rolan iz Bordoa koji je vec bio 2 puta u Londonu na pregovorima, vodali su ga i po Vimbldonu ali ih je navodno odbio zato sto se umesao Njukasl, a Urugvajac bi radije u Premier ligu.

 

a negde sam procitao da su zainteresovani i za Tajrona Mingsa ako ga Bornmut bude slao na pozajmicu.

Link to comment
  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sundance Kid

    42

  • jiraiya

    38

  • levi

    30

  • Dr Arslanagić

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

je, Rolan je bio u pitanju, znači ništa novo.... 

gledao sam dve pripremne, reprizu protiv Čelzija i uživo protiv WH(dok mi nije nestala slika :D )

 

a čitao sam za Piazona ili za Kalasa da je baš sam igrač insistirao da se vrati u Fulam

 

 

 

valjda dovedu nekog napadača kako valja 

Link to comment

jebem li ga, nikad neće da mi bude jasno kako se jedan kabul tolko zadrži, pa kakvih sve likova još nema, Stiven Tejlor, onaj očaj od zamena u Svonsiju u odbrani nakon što ih je Vilijams napustio, mogo bih do sutra da nabrajam 

 

znam isto jednog lika koji navija za Sautempton, kaže da bi Kalasa kupio u momentu 

 

a njemu jbg treba jedna sezone kao Akeu da se afirmise, posle bi lako našo angažman i stabilnu sredinu 

Link to comment

ko zna ko ovog lika drži :D 

iz J.Amerike u Juve, pa neke pozajmice silne, prodaja u S.Arabiju ako ne grešim i sad pozajmica ponovo u Čempionšip

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...