Jump to content
Grandilof

Stoni tenis na OI

5 members have voted

1. 1. Medalje

• Kinezi uzimaju sve sto mogu
      5
    • Kinezi uzimaju sva zlata
      0
    • Kinezi uzimaju timska oba i jedno u singlu
      0
    • Nesto cetvrto
      0

Recommended Posts

Grandilof

Nešto mi deluje fizički iscrpljen Vladimir.

Ima je i par puta neku bolnu grimasu pri par pokreta, ali sad dobi set i bolje nego Dimitrij prethodni 11-2. 

Jozef K.

Još jedan set. Koliko znam njemu nedostaje olimpijska medalja. Bilo bi mnogo lepo da je uzme.

Grandilof

Još jedan set. Koliko znam njemu nedostaje olimpijska medalja. Bilo bi mnogo lepo da je uzme.

Evo ga ! Iskreno ukenjalo ga je par puta, ali fino je odigrao.

Nema medalju, a ne da bi bilo dobro, nego bi mi bilo draze od nekih nasih. A skoro uvek je gubio tesno od osvajaca medalja. Na prosoj Jike (zlato), secam se i meca sa Perssonom negde, legendarni mec u Sidneju sa Waldnerom u 1/4finalu gde je ovaj uzeo zlato i slicno.

freakns

kada evropljanin, visok 189cm, star 40 godina, igra polufinale OI u stonom tenisu, onda ti je jasno da je u zivotu sve moguce :)

ako je ko zasluzio medalju na ovim igrama, to je on

stoutspectacledbold-head

Evropski smaraci.  ^_^   Samsona sralo za medalju glede pardona ( videti poen za osam oba u sestom setu ), serva Ovcarova pri 11 oba u istom setu ( :ph34r: ) ... Neobican tok samoga meca, Samson dobije 3. set u " dubokoj " razlici, pa pukne 4. , pa odvali 5. ( dobio taj set 11-2, pri tom, vodio je 8 na prema nista ) ... Zanimljivo, na prve dve mec lopte, servira ostru rezanu u forhend, Ovcarov se oba puta izvlaci na bekhend, gadja duboku dijagonalu, Samson u oba navrata pokusava u smeru rotacije da izdrzi taj prvi udar po dijagonali i oba puta masi. Naravno, treci put menja, daje u duboki bekhend, Ovcarov s izvlaci na forhend i ostavlja time citav sto nebranjen, odigrava po sredini, Samson ga odstopa u poluforhend i voila.

Krece sada pravi pingic. :misko:

Edited by stoutspectacledbold-head

Jozef K.

Evo ga ! Iskreno ukenjalo ga je par puta, ali fino je odigrao.

Nema medalju, a ne da bi bilo dobro, nego bi mi bilo draze od nekih nasih. A skoro uvek je gubio tesno od osvajaca medalja. Na prosoj Jike (zlato), secam se i meca sa Perssonom negde, legendarni mec u Sidneju sa Waldnerom u 1/4finalu gde je ovaj uzeo zlato i slicno.

kada evropljanin, visok 189cm, star 40 godina, igra polufinale OI u stonom tenisu, onda ti je jasno da je u zivotu sve moguce :)

ako je ko zasluzio medalju na ovim igrama, to je on

Samo da dodam plus jedan.

Baš bi me obradovao. Sjajan čovek. Znam koliko je još pred Peking bio pod opterećenjem. Samo još jedan korak.

Lord Stef

Nisam gledao, pa me prilicno iznenadio rezultat. Stara kajla je to.

Ajmo Koki!

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Grandilof

Eh, nesto kao da se Japanac ponada, uzme set, povede 4-2 u drugom i onda Ziko odigra takvih 9 poena, ludilo nevidjeno.

Lord Stef

Nema ovde leba, ZJK je jednostavno previse kvalitetan. Plus, fizicka pripremljenost Kineza je zastrasujuca.

stoutspectacledbold-head

Djike klempavi, na penis ga nataknem. Presjece me popravo prvi set. Nitroglicerin ! 'Urci se, kalkulise, igra koliko ( misli da ) mu je dovoljno... Takvim stavom, pristupom i igrom, naguzice ga Ma bez da ce koristiti bilo gumicu bilo pekmez.

Samo sto ce nocas Aruna da poplasi Maa . :fantom:

Lord Stef

Oce, mozda mu cak uzme i jedan ceo set... :D

Usudjujem se prognozirati 2 neinteresantna cetvrtfinala. Ma i Mizutani po 4:0, eventualno 4:1. 

palicada

ima li na bbcu da se pogledaju ova dva cetvrtfinala kod muskaraca koja su zavrsena? ne nalazim.

Edited by palicada

palicada

e odlicno, hvala

Lord Stef

Mogao bih ceo dan da sedim i gledam kako Mizutani servira.

Dobar Freitas, ali kakvo razvaljivanje u 6. setu.

A sad da vidimo sta moze brat Aruna.

Edited by Lord Stef

• Create New...