Jump to content
Grandilof

Stoni tenis na OI

5 members have voted

1. 1. Medalje

• Kinezi uzimaju sve sto mogu
      5
    • Kinezi uzimaju sva zlata
      0
    • Kinezi uzimaju timska oba i jedno u singlu
      0
    • Nesto cetvrto
      0

Recommended Posts

Grandilof

Ispade obrnuto, Ovcharov zavrsi ekspres posle onoga, a Samsonov osta da se muci sa ovim (sad ce valjda zavrsiti). 

Lord Stef

Pa kad pre jbt? :D On je prvi set gubio nekih pola sata a naredna 4 izgleda dobio za 15 minuta... Vlade konacno, iskoristio je 9. mec loptu. Bar je konacno promenio izraz lica, konstantno deluje kao da su mu sve ladje potonule.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

palicada

zasto ne moze da se pusti stream na bbcu :cry:

Zico

zasto ne moze da se pusti stream na bbcu :cry:

Znaci nisam jedini  kome ne radi.

palicada

popizdeo sam :mad:

palicada

sto bre ovolika pauza izmedju dva meca, vec 15 minuta se ceka.

Grandilof

sto bre ovolika pauza izmedju dva meca, vec 15 minuta se ceka.

Zato sto se igra po satnici, a ne mec za mecom. Ovaj pocinje u 5.

189-

bas dobar mec cetvrtfinala izmedju kim i yu. takmicarka iz singapura yu ima vise napadacki stil dok severnokorejka izrazito defanzivni stil. na kraju pobedila koreja 4-2. vracala je sve zivo, cekala gresku protivnice a u retkim trenutcima je i kontra-napadom osvojila poen. ja izracunao 3 takvih poena. navijao sam za korejku, cute je ;D

palicada

cute? :unsure: 

ja navijao za ovu drugu, nisam bas fan ovoliko defanzivnog stila, dosadi brzo.

freakns

Singapur je danas izigravao Srbiju. sve cetvrtfialistkinje, obe izgube iako nisu igrale protiv kineskinja. Ning Ding je lvl cheat, nije normalno koliko je dominantna. ovde je rasturila jednu defanzivnu igracicu,  sada joj dolazi u polufinalu druga. zajebavace se sa njom :D naravno, evropljanke nisu videle cetvrtfinala(ovu nemicu ne racunam, ona je manje nemica od mene)

cekamo sada muske, i imacemo polufinalistu iz Evrope posto zet igra protiv Ocharova. ajmo zete! spomenuo sam vec sjajnog Nigerijca, zaista veliko osvezenje na turniru, pa mooram jos jedared da ga pomenem.

nego, pitanje za one sto prate malo vise. sta je sa juznokorejancima? oni su pre par godina uspevali i da namuce kineze ponekad, a sadaa ih nema u 1/4 finalu obe konkurencije?

Lord Stef

Smena generacija. Ryu Seung Min je otprilike bio zadnji koji je mogao da pobedi Kineze. U ovim mladjim generacijama ima talenta ali jos nisu na tom nivou, a pitanje je i da li ce biti. Kinezi imaju recimo Fan Zhendonga koji je sa 17 godina vec igrao egal sa najjacim igracima, sad ima 19 a jos ima prostora za napredak. 

Grandilof

Pocinju Ovcharov i zet, pa posle Jike, pa pauza do pola 2.

Grandilof

Ajmo Vlade, kakav 3. set, Ovtcharov-u se bas osladilo da igraove maratone.

Jozef K.

Nešto mi deluje fizički iscrpljen Vladimir.

• Create New...