Jump to content
Grandilof

Stoni tenis na OI

5 members have voted

1. 1. Medalje

• Kinezi uzimaju sve sto mogu
      5
    • Kinezi uzimaju sva zlata
      0
    • Kinezi uzimaju timska oba i jedno u singlu
      0
    • Nesto cetvrto
      0

Recommended Posts

Grandilof

u 32. tek krece 1/16 finala

Da, da, greska, meni u glavi 16, zbog toga sto najboljih 16 tek sada krece.

189-

jbt kakvo navijanje na tribinama u stonom tenisu kao da igraju boca i river

Grandilof

Nigde ne videh stream za Ma Longa, a dok ga nadjem on ce zavrsiti posao.

A ima za ovu "Holandjanku i Francuskinju".

Edited by Grandilof

Lord Stef

I drugi Britanac u 16, taj sto je dobio Karakasevica. Licilo je da ce da prokocka 3-1 i 9-6, ali nekako je uspeo dobiti sa 4-3. Prosao i Tokic, mogao bi do Ovcharova mozda...

Edit : Pf, kasnim...

Imao je Tokic jedan spektakularan mec sa Ma Longom pre nekoliko godina, jedna od retkih Evropljana koji je Ma Longu uzeo vise od 1 seta i debelo ga namucio. Sad ne znam u kakvom je stanju, dugo ga nisam gledao, ali cenim da je i to pokazatelj, cim ga dugo nisam video znaci da nije bas briljirao na vecim turnirima u zadnjih nekolio godina :D

Nego jbt ima li bilo gde nekog linka za ovo? Nasao sam stream za neko jebeno rusko takmicenje a ne mogu za OI...

Lord Stef

Streamovi za sva 4 stola, jebo ih ja. Ma Long vec zavrsio, 4;0 protiv Grota, trenutno gledam kako Mizutani skoluje Grka:

http://rio2016.francetvsport.fr/direct-replay/index.html

Prodje i Mizutani, 4:1. Nalazim neko bizarno zadovoljstvo u gledanju ovih chop block igraca, mada ce u 90% posto slucajeva izgubiti od dobrog napadaca. 

U medjuvremenu, odlican mec Pitchford- Jeoung. Pitcfhord mu je do sad u karijeri uzeo ja mislim jedan set, sad pruza dosta jak otpor.

Prebacujem se na Quadri Aruna- Chuang Chih Yuan, spektakl u najavi.

Edited by Lord Stef

Lord Stef

Ocekivao sam zanimljiv mec, a ovamo Aruna ga odra kao mladog majmuna. Obavezno ga pogledajte u sledecoj rundi, kad je u elementu sve stize i igra ludacke razmene.

Boll se muci protiv Shibaeva. Mislim da je on relativno skoro izasao iz povrede, pitanje je koliko je spreman za OI.

Lord Stef

Ko ima Kodi i onaj ZemTV, stoni tenis ce ici na Bein sports na kanalu 6.

palicada

ko su favoriti u obe konkurencije, ispraticu zavrsnicu pa da ne gledam na slepo.

Lord Stef

Pa Kinezi, ko drugi :D Ma Long i Zhang Jike kod muskaraca i Ding Ning i Li Xiaoxia, posto se Liu Shi Wen ne takmici u pojedinacnom takmicenju vec samo u ekipnom.

Lord Stef

Jike se prilicno mucio u drugom setu, Chen je imao i set loptu na 11:10, na kraju ipak 13:11. Nezgodan matchup za ZJK, Chen ga je vec pobedio jednom ove godine na Korea Open. Ipak, kontam da ce dobiti na suv kvalitet.

Niwa za sad lagano odradjuje Fegerla. Volim da ga gledam, ima prilicno nepredvidive kretnje i tesko je do zadnjeg trenutka proceniti gde ce da odigra.

Niwa 4:1, ZJK 4:0. Ovtcharov igra neizvestan mec sa katarskim Kinezom.

Edited by Lord Stef

Zli Gli

Jel igra(o) na ovim OI onaj cuveni debeli crnac od jedno 100+ kila? Igra tako razne turnire tokom godine, gledao sam razne prenose zbog kladjenja ali zaboravio prezime..

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Lord Stef

Aruna Quadri? Igra i to kako, imas priliku veceras da ga gledas protiv Bolla u 10.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

189-

evo na hrt2 gacina protiv britanca koji je izbacio karakasevica.

hr komentator: karaksevic :isuse: