Jump to content
theanswer

Streljaštvo

15 members have voted

1. 1. medalja

Recommended Posts

theanswer

Cela ta priča oko medalja odnosno bar jedne koja se očekuje iz streljaštva i dalje tvrdim nije bila neosnovana. Renking, forma, uspeh na takmičenjima, mislim na nečemu mora da se bazira očekivanje. Postojala su i kvalifikaciona takmičenja za OI, nije se po renkingu ulazilo nego su na svim tim SK-ovima deljene po 2 max 3 kvote po disciplini, na kraju je bilo dovoljno negde i biti sedmi u finalu jer su neki ispred imali kvote ali opet ovde smo imali samo jedno finale i sedmo mesto. A i naši su prilično rano pokupili dosta kvota, po uspesima na SK takmičenjima da nema ograničenja uzeli bi po 4,5 kvota samo u vazdušnom oružju. Očigledno je psiha tu radila i da su očekivanja bila previše za naše. Oni nesumnjivo imaju kvalitet, možda ne kao sam krem recimo Kinezi i Kineskinje ali generalno imamo kvalitet a podbačaji su kontam više sa psihološke strane.

palicada

drugar moj, bavi se profesionalno streljastvom ali nije poznat javnosti :)

nisam prezicirao - ko je on sto ima pik na ivanu?

Frank Pembleton

Meni izgleda kao da su se i sami takmičari "primili" na pumpanje javnosti da su toliko dobri, da je dovoljno da se pojave i ulaze u finale...

A možda je i ovo samo proizvod dugogodišnjih grešaka samo sada je sve isplivalo...

Realno mi možemo samo da nagađamo.

Šteta, zato što mislim da ćemo teško sakupiti ovako brojnu grupu.

....shit has hit the fan...

• Create New...