Jump to content

Streljaštvo

theanswer

15 members have voted

1. 1. medalja

Recommended Posts

ne bi ni Mikec :lol:

sutra devojke zavrsavaju. finale je slabo verovatno. neka normala za ulazak u finale je 582-583, Ivana ako bude imala dan mozda ispuca taj rezultat. Arsovic, not a chance. ona ni 580 nece ispucati.

kod muskih ostala malokalibarka. Sebic nema nikakve sanse ista da napravi. Pletikosic u trostavu ne, ali ove godine je dobro pucao lezeci. tako da je to posednja sansa za jos jedno finale rekao bih.

Steva je uvek bio odličan ležeći. Kada je u pristojnoj formi treba računati da može dobar rezultat da napravi. Samo treba znati da je ulazak u finale odličan rezultat. Mi smo ovde u problemu što nemamo dovoljno finala da iz tog broja dođe jedna medalja.

• Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

15

• Halvard

26

• arheolog1981

22

• theanswer

26

Opet je varijanta da kvalifikacije ne prenose a finale oko 17h ?

Bez ljutnje ali da je neko slučajno bar jednom ušao na pbp teme ili streljaštvo video bi tri stvari

prvih 8 ide u finale

ne prenose se rezultati iz kvalifikacija

ne prenose se kvalifikacije, nema feed-a uopšte, to se nikad ne prenosi

Zar nije bilo kod žena neko polufinale :unsure:

pa realno nije, to se samo tako zove na papiru, i dalje je 8 prošlo u borbe za medalje

Edited by theanswer

One su ono bile nešto izdijeljene u 2 grupe? (Kad je Bobana ušla u finale) znam da me je to tad bunilo

Nije, pobrkao si discipline. Bobana je ušla u finale vazdušnom a mk je bilo izdeljeno jer si imao precision i rapid stage. Onda je 8 išlo dalje što je polufinale na papiru a suštinski je finale. Nego onda se raspucava za bronzu i zlato i to je kao to glavno finale, ali nije ni bitno.

Ma ne bre, to za precision i rapid se sjećam, nego ono Bobana bila završila kvalifikacije prije nego je Zorana i počela (na to mislim kad kažem u grupe). Tu je bilo to "polufinale"

Ludo finale, ostale cetri, talijanka druga, imala vise od kruga ispred cetvrte i ubode 9.2, ove tri 10.6, 10.5 i 10.2 i ostane bez medalje

Sledeca serija, dve kineskinje se bore za drugo mesto, jedna ubode 9.6, ovoj drugoj treba samo 9.2, a ona 8.6

I na kraju nemica ima 1.6 prednosti, kineskinja prva puca 10.4, a svabica 9.0 i za 0.2 kruga uze zlato.

Ma ne bre, to za precision i rapid se sjećam, nego ono Bobana bila završila kvalifikacije prije nego je Zorana i počela (na to mislim kad kažem u grupe). Tu je bilo to "polufinale"

pa to je to :)

bile se dve grupe u precision i dve grupe u rapid

ne treba sada krenuti pljuvati po svima. a Zoranina sestra je vec krenula. cutite i sklonite prljav ves u svojoj kuci a ne pred svetom. strelci su masovno podbacili i to je to. desava se, jbg.

prva stvar, moram da ponovim, jebenog psihologa nadjite. nije svako Jasna Sekaric da moze sam da se spremi psihicki.

drugo, ucinak.

Bobana Velickovic, nije lose, ali moglo je bolje. Dobro pucanje u vazdusnom, ali jbg, sasrala se u finalu. Ona je uz kineskinju, ukrajinku i grkinju verovatno najbolja u vazdusnom pistolju. Bila je u dobroj formi, sto je pokazala i u preciznoj paljbi MK, ali jbg, kada se sasrala u finalu. Ipak, jedino finale, tesko da iko moze biti kivan na nju.

Zorana Arunovic, ocekivano. Lose(za njene standarde lose) je pucala zadnje dve godine, i to se jednostavno prenelo ovde. Nije podbacila, pucala je kako je i ocekivala. Sta je razlog tome(cim se setra javlja, znaci da misle da ima neko opravdanje), neka resavaju iza zatvorenih vrata. I njoj kao i Bobani bi definitivno pomogao neko ko ce malo da poradi na psihi.

Andrea Arsovic, masovno razocaranje. Nemam sta da komentarisem za njeno pucanje.Ona ili nije videla metu ili je imala stravicnu dijareju pa nije mogla da puca.

Ivana Maksimovic, ocekivano. U vazdusnoj joj je zamalo izmaklo finale, u trostavu je bila losija mozda malo, ali od nje niko(sem vecitog optimiste stoke :D) nije ni ocekivao finale. Uz malo srece, mozda je mogla i malo bolje, ali srece je bilo u Londonu, pa ne moze uvek.

Damir Mikec, jos jedno masivno razocaranje. Covek je kao klinac i losiji strelac bio u finalu MK, i na krug od finala vazdusnog u Pekingu, onda potpuno podbacio u Londonu i sada ponovio taj rezultat. Na treninzima je bio odlican, i bile su indikacije da je u sjajnoj formi. Nacuo sam cak da su nasi interno mislili da je jedna medalja njegova. ali covek ocigledno ima ogromne probleme u glavi, jer ako je London mogao da se pripise losoj formi, ne moze bas da je opet upao u losu formu kada je najvaznije.  Da ne pricam da je odlicno pucao vazdusni pola takmmicenja, i onda nakon dva losija metka, kompletni raspad sistema. 

Dimitrije Grgic, ocekivano. Covek je zapravo pucao sjajno. Ali, ali, ali, ta glava... u vazdusnom, u poslednja dva hitca mu je trebalo 18 za finale, on je upucao 17. Cista trema. Onda odlican start u MK, i onda setnja gore dole. Pukne 3 desetke, udje u 8, pa pukne osmicu... i tako do kraja. Trema ga je satrala.

Stevan Pletikosic, ocekivano. Jeste imao dobrih rezultata ove sezone lezeci, ali on po meni nikada nije bio veliki favorit za finale

Milutin Stefanovic, ocekivano. Solidno pucanje. Nekada veliki talenat, danas ucenik Pletikosica, u poslednje dve godine se vrnuo, i belezio zaista dobre rezultate u vazdusnoj puski. Nadao sam se da ce mozda da se usunja u finale, ali avaj, gadjao je na donjoj granici svojih mogucnosti. Ako nastavi, ko zna, mozda nije kasno da sa 35 u Tokiju iznenadi pozitivno.

Milenko Sebic, ocekivano. Steta za ovo lose izdanje u stojecem stavu trostava, ali overall, covek je pucao ocekivano. Ali zal ostaje. Videlo se da je lockovo metu jos u klececem i da ga puska slusa. To se potvrdilo i u poslednje dve serije stojeceg gde je pucao 96 i 97. Imao je ove godine vec preko 1180... Ali verovano je i njemu trema pojela finale. Sta da se radi... 

Generalno, cini mi se da smo ocekivali puno prvog dana, mozda i previse, i nakon sto su Mikec i Arsovic zakazali da smo sami sebe ubili psihicki. Takodje, ovi sto su razocarali, jesu razocarali, ali ne treba ljude vesati, vec prihvatiti to kao sastavni deo sporta. I probati pomoci im, pa da budu bolji na sledecem takmicenju. I drzava da da savezu tih 45k evra, valjace im, jer koliko od sutra treba krenuti u pripreme za Tokijo.

• Create New...