Jump to content

Veslanje i Kajak/Kanu

theanswer

13 members have voted

1. 1. medalja

• bez
    • samo kajak
    • samo veslanje
      0
    • i veslanje i kajak

Recommended Posts

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• James Marshall

8

• arheolog1981

6

• theanswer

11

• omiljeni

7

e, mozemo sada da sumiramo.

uspesan nastup kajakasa. 4 finala, jedna medalja, ne moze se biti nezadovoljan. ipak, zenski cetverac je bio potpuno nepotreban. mrcvarenje. Grujic i Novakovic imaju kvalitet za medalju, sta li im se desilo usput, boga pitaj. Pajic nije trebao da vesla K1. imao je nastup u cetvercu, ono sramocenje u K1 1000 mu nije trebalo. K4 mora de se vezba kod muskaraca. da li u ovoj postavi ili drugacijoj(iskreno, ja bih ostavio ovakvu postavu, Tomicevic i Zoric mogu da izvezu dve utrke), to neka odluce. kod zena, Dalma mislim da se vise nece takmiciti, znaci odluciti da li ce Milica i Nikolina voziti K2, ili ce sestre ostati K2 a Milica K1... ili ce Milici naci nekog treceg... u svakom slucaju, ne smemo imati dva K2, suvise smo mi mala zemlja za to. a o promenama pred OI necu da pricam, ali sam siguran da se to nece opet desavati... 

btw, savez radi bolje nego pre, dobili su valjda i neke sitne novce, pa treba sesti, razmisliti, i napraviti cetvorogodisnji plan te se drzat istog, pa da u Tokiju uzmemo 3 medalje :D

jako značajna medalja za kajakaški savez da potvrdi dobar rad koji su imali iako su se maksimalno izglupirali sa ženama. trebalo je ostaviti dalmu i milicu pa šta bude ali jbg. ono što se očekivalo iz streljaštva da će iz kvantiteta izaći medalja baš se desilo ovde gde su žene na k2 fejlovale, muškarci na 200 nisu bili dovoljno dobri ali je k2 1000 isporučio i preko očekivanja. pajić svakako nije trebao da ide u k1, ali da nije išao u k1 ne bi bilo koga da stave u k4.

• Create New...