Jump to content

PBP nasih takmicarki/a


Timmy

Recommended Posts

Turio sam Mutinu slidzu jos pre no sto se pojavila ovde na PPP  <_< 

Have_Fun pokraden!

Edit: mozemo da dogovorimo cenu iznajmljivanja slike, po postu ili na vreme  -_-

Edited by Have_Fun
Link to post
  • Replies 4,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    232

  • freakns

    213

  • Halvard

    171

  • arheolog1981

    160

Top Posters In This Topic

Posted Images

Raspored za sutra:

 

13:30 Streljaštvo: kvalifikacije vazdušna puška: Arsović, Maksimović

14:00 Vaterpolo: Srbija - Mađarska

14:30 Biciklizam: drumska trka: Ivan Stević

15:30 Streljaštvo: finale, vazdušna puška: ako se plasiraju Arsović, Maksimović

15:30 Stoni tenis: preliminarna runda: Karakešević - Xin Yan (Australija)

15:50 Veslanje: treća kvalifikaciona grupa: dvojac bez kormilara: Vasić/Beđik

16:50 Veslanje: treća kvalifikaciona grupa: dubl skul: Marjanović/Šljukić

17:15 približno Tenis: ženski singl: Ana Ivanović - Karla Suarez Navaro (Španija)

18:00 Streljaštvo: kvalifkacije vazdušni pištolj: Damir Mikec, Dimitrije Grgić

19:24 Plivanje: sedma kvalifikaciona trka na 400m slobodno muškarci: Velimir Stjepanović

19:38 Plivanje: druga kvalifikaciona trka na 400m mešovito žene: Anja Crevar

20:16 Plivanje: peta kvalifikaciona trka na 100m prsno muškarci: Čaba Silađi

20:30 Streljaštvo: finale, vazdšuni pištolj, ako se plasiraju: Damir Mikec, Dimitrije Grgić

20:30 približno Tenis: dublovi žene: JJ/AK - Joana Konta/Heder Votson (Velika Britanija)

22:00 približno Tenis: dublovi muškarci: Đoković/Zimonjić - Draganja/Čilić (Hrvatska)

00:45 Stoni tenis: muškarci, prvo kolo: ako se plasira: Karakešević - Pol Drinkhol (Velika Britanija)

03:30 Košarka: muškarci, prvo kolo: Srbija - Venecuela

03:30 Plivanje: finale muškarci 400 slobodno, ako se plasira: Velimir Stjepanović

03:35 Odbojka: žene, prvo kolo: Srbija - Italija

03:49 Plivanje: finale, žene, 400 mešovito, ako se plasira Anja Crevar

04:08 Plivanje: polufinale muškarci 100 prsno, ako se plasira: Čaba Silađi

 

Iskreno se nadam da nešto nisam preskočio.

Edited by theanswer
Link to post

Raspored za sutra:

 

13:30 Streljaštvo: kvalifikacije vazdušna puška: Arsović, Maksimović

14:00 Vaterpolo: Srbija - Mađarska

14:30 Biciklizam: drumska trka: Ivan Stević

15:30 Streljaštvo: finale, vazdušna puška: ako se plasiraju Arsović, Maksimović

15:30 Stoni tenis: preliminarna runda: Karakešević - Xin Yan (Australija)

15:50 Veslanje: treća kvalifikaciona grupa: dvojac bez kormilara: Vasić/Beđik

16:50 Veslanje: treća kvalifikaciona grupa: dubl skul: Marjanović/Šljukić

17:15 približno Tenis: ženski singl: Ana Ivanović - Karla Suarez Navaro (Španija)

18:00 Streljaštvo: kvalifkacije vazdušni pištolj: Damir Mikec, Dimitrije Grgić

19:24 Plivanje: sedma kvalifikaciona trka na 400m slobodno muškarci: Velimir Stjepanović

19:38 Plivanje: druga kvalifikaciona trka na 400m mešovito žene: Anja Crevar

20:16 Plivanje: peta kvalifikaciona trka na 100m prsno muškarci: Čaba Silađi

20:30 Streljaštvo: finale, vazdšuni pištolj, ako se plasiraju: Damir Mikec, Dimitrije Grgić

20:30 približno Tenis: dublovi žene: JJ/AK - Joana Konta/Heder Votson (Velika Britanija)

22:00 približno Tenis: dublovi muškarci: Đoković/Zimonjić - Draganja/Čilić (Hrvatska)

00:45 Stoni tenis: muškarci, prvo kolo: ako se plasira: Karakešević - Pol Drinkhol (Velika Britanija)

03:30 Košarka: muškarci, prvo kolo: Srbija - Venecuela

03:30 Plivanje: finale muškarci 400 slobodno, ako se plasira: Velimir Stjepanović

03:35 Odbojka: žene, prvo kolo: Srbija - Italija

03:49 Plivanje: finale, žene, 400 mešovito, ako se plasira Anja Crevar

04:08 Plivanje: polufinale muškarci 100 prsno, ako se plasira: Čaba Silađi

 

Iskreno se nadam da nešto nisam preskočio.

Hvala!

 

Sent from my E2105 using Tapatalk

Edited by Tinman
Link to post

Turio sam Mutinu slidzu jos pre no sto se pojavila ovde na PPP  <_< 

 

Have_Fun pokraden!

 

Edit: mozemo da dogovorimo cenu iznajmljivanja slike, po postu ili na vreme  -_-

ja sam javio shotgun!

mici to, izgledamo ko Palma i Gljivica!

Link to post

Kako se ovo prati jbte? edit. pucaju naravno razlicitim tempom, pa je nemoguce podvuci crtu. Otprilike Ivana je oko 3. do 6. mesta, Andrea oko 10.og n apola kvalifikacija (ako 4 serije imaju?)

Edited by Timmy
Link to post

Klikces na nase, klikces na druge i pratis odokativno :D

 

stoka

Valja spomenuti i da se pored nasih dveju uzdanica takmici i predstavnica Kosova i da cemo na kraju videti ko je bolji u pucanju...

/stoka

Edited by Malvo
Link to post

Treba sačekati da naprave veći uzorak rezultata. Ovo do sad je bila totalno haotična tabela. :D

 

Maksimovićka je trenutno u top 5, a Arsovićka se bori da uđe u top 10

Link to post
×
×
  • Create New...