Jump to content
Sign in to follow this  
James Marshall

Streličarstvo - 5-12. avgust

Recommended Posts

Grandilof

A cujem u pozadini u drugoj sobi, Milinkovic je to, ne moze sve da se stigne pa da imam i pet komada monitor/TV...  :D

I ne vredi to raspravljati, idioti, svako normalan bi to primetio cak da nikad nije pratio.

Edited by Grandilof

Velocipede

kako lupeta strajnic ovo je neverovatno. kaze lik gleda se cija je strela bliza centru a oni gledaju strele koje su na ivici jer je nereseno bilo.

da, gledali su jednu rusku strelicu, bila je na samoj ivici za devetku

yellowShark

cudna mi ta ruska skola, da u sidru ne moras dodirnuti nos tetivom ... ta pozicija ima ulogu zadnjeg nisana, vidis da li ti je dobro poravnanje, jel ok polozaj glave, bez toga je jako lako pogresiti po obe ose

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Boza_zvani_Pub

Meni uopste nije jasno vide li oni uopste krugove na tolikoj udaljenosti, ili uopste nema veze sa vidom? Meni se cini kada vidim koliko je daleko da nikada metu ne bih pogodio.

Prokleto Djubre

Meni uopste nije jasno vide li oni uopste krugove na tolikoj udaljenosti, ili uopste nema veze sa vidom? Meni se cini kada vidim koliko je daleko da nikada metu ne bih pogodio.

Nema veze s vidom, jedan od najvecih sampiona je bio skoro slep (termin je legalno slepilo, ne bi dobio vozacku u vecini zemalja).

yellowShark

vide se boje, nije frka. Problem je sto imas samo prednji nisan, tako da to sto si stavio nisan u zuto ne znaci da ce strela tamo i da ode :) Zato je bitno da razvijes osecaj da si se namestio kako treba i ponavljas stalno iste pokrete izvodjenja hica. Zvuci dosadno kad se napise ali uopste nije dosadno kad pucas :)

Edited by yellowShark

Prokleto Djubre

vide se boje, nije frka. Problem je sto imas samo prednji nisan, tako da to sto si stavio nisan u zuto ne znaci da ce strela tamo i da ode :) Zato je bitno da razvijes osecaj da si se namestio kako treba i ponavljas stalno iste pokrete izvodjenja hica. Zvuci dosadno kad se napise ali uopste nije dosadno kad pucas :)

Ali je realno mnogo dosadno da se gleda ako nisi u prici. Zato valjda i nema prenosa ni sa najvaznijih desavanja. Ja sam pokusavao da dovedem neke ortake na tribine i uglavnom su svi posle tri ruke vec imali pivo i cakulali medju sobom :D Ja dok gledam, hteo bih i ponovljene snimke ako moze jer pokusavam da pratim vise ljudi sta tacno rade, jbg...

James Marshall

Vuđin ispao u drugom kolu :shock:

arheolog1981

Vuđin ispao u drugom kolu :shock:

Svetski rekorder!? Sad videh, Indonežanin gađao vrhunski

teacher

jel moguće da je ispao, nevera

aram

jab ovo gledo svaki dan, ne razumem kako ikom moze da bude dosadno :D

Boza_zvani_Pub

Preko tv-a je izuzetno zanimljivo za gledanje. Ne znam ni sam zasto ali je bas dobro, bolje od streljastva.

yellowShark

super je preko tv-a, pa im jos donesu strele, sve ide brze .. kad gledas neki obican turnir uzivo ne znas ko je sta pogodio (osim ako nemas bolji dvogled ili durbin), pa jos dok odu po strele, pa dok se vrate .. muka :D

Navijam za Worth-a, nadam se da ce da uzme bar srebro :)

freakns

Svetski rekorder!? Sad videh, Indonežanin gađao vrhunski

Woojin gadjao lose pre ce biti :D

Valladont i holandjanin sada imaju sanse da donesu medalju evropi. 

yellowShark

Valladont i holandjanin sada imaju sanse da donesu medalju evropi. 

nisu ni italijani za baciti :) 

Sign in to follow this  

• Create New...