Jump to content
Timmy

Prognoze osvojenih medalja

96 members have voted

1. 1. Broj osvojenih medalja nasih sportista?

• 0-3, Divac magarac
    • 4-5, nije lose, moglo je i bolje
    • 6-7, lepo, lepse
    • 8-9, wow
    • 10+, dal je to moguce, ludnica...

Recommended Posts

Timmy

Ne znam ko ne misli da je za nocasnji sex bili potrebno dvoje?

James Marshall

aleksandar-vucic(1).jpg

Tomo, koliko trenutno medalja imamo, ne stižem da pratim, pišem ekspoze? Da znam zbog rebalansa?

tomislav-nikolic-1392505745-446153.jpg

Mil@n

Poslati ovu rečenicu novinarima, odlično sročeno da napaćena sportska javnost malo lakše prihvati poraz.

Čuj meč života, sve mu je ulazilo, isto kao Stan na RG - pojedini su ovde bolji od straje and co. u objašnjavanju kao opravdati i relativizovati, za sada, očajne rezultate :thumbsup:

Koga zabole kurac za napaćenu srpsku javnost, kao i za relativizaciju "očajnih" rezultata, barem na ovom forumu? Mene sigurno ne.

Samo u očima kompletnog idiota neko nekome treba da se pravda što nije uzeo olimpijsku medalju. Pogotovu individualni sportisti nepopularnih sportova u zemlji Srbiji u koje država ulaže koliko i u svemirski program za razliku od velikog broja drugih zemalja.

Sa druge strane, Delpo je odigrao skoro pa perfektan meč i to jasno pokazuje rezultat, statistika, praktično sve u vezi njega. Verovatno neko ko ne prati tenis toliko misli da je lako udarati lopticu svom snagom non stop i praktično ne grešiti, ali to u praksi malo teže ide, inače bi pobeđivali najjači a ne najbolji igrači. 

A dansver malo to pristrasno gleda, uostalom, čoveku koji počne post ovako jasno je da stvari gleda iz nekog drugog ugla i da ga ne treba uzimati za ozbiljno.

smešno je što kad god neki naš bednik od tenisera izgubi

Neki naš bednik od tenisera, kao da ih imamo 100 i svi su bednici. Sramotan post. Kao i onaj Dr Arslanagića u kome optužuje Novaka da nije dao sve od sebe jer nema nagradnog fonda. :lol: Zato se raspao onako posle meča valjda, praktično prvi put u karijeri, jer nije digao nagradni fond sa turnira sa 100.000.000$ na 100.025.000$...  :frust:

Edited by Mil@n

renne

Pa imao je i novak nagradni fond, ako ćemo tako gledati, doduše mali, ali ipak nagradni

Goranz

Imali smo prevelika očekivanja. Zemlja je doživela ekonomski bum a dobro znamo da uspeh u biznisu i uspeh u sportu ne idu ruku pod ruku.

Parsons

upravo, evo nemci isto kartofel od medalja do sad

Korki

Када би се фрустрације државе и осталих мање лечиле преко леђа спортиста, можда би било боље.

Edited by Korki

James Marshall

Evo sad nam je premijer rezervisao kartofel, karmički. 

goofs

Malo je nefer što se medalje u kolektivnim sportovima računa kao 1. -_-

+1000

Znam da si se zezao, ali ja ovo ozbiljno mislim :D i to ne zbog nasih bednih nastupa, nego generalno. Medalju u timskim sportovima je teze osvojiti, ima mnogo vise faktora koji uticu na rezultat. Plus sto jedna zemlja ima samo jednog predstavnika u kolektivnom sportu, pa recimo ne moze da se desi da neko kao Kina u ping-pongu - uzme 6 medalja u jednom sportu.

miki.bg

Goranz dominira na više topika.

ficfiric

Imali smo prevelika očekivanja. Zemlja je doživela ekonomski bum a dobro znamo da uspeh u biznisu i uspeh u sportu ne idu ruku pod ruku.

Ko nema srece u sportu ima u ekonomiji

Apollo Creed

Možemo li makar do neke pobede kad već ne možemo do medalje...

James Marshall

Prošli naši u repesažu, šta ćeš više

Cash

Prošli naši u repesažu, šta ćeš više

A i tukli smo Venezuelu. Veliki uspeh je ostvaren sve ostalo je čist bonus.

A sad ozbiljno uzimamo dve medalje( Spanovicka i Vaterpolisti) i mozdaaa odbojkasice.I to je to. Nasa realnost je 2 do 3 medalje. Vise jednostavno nemoze. I tako će biti i u narednih 10 olimpijada najmanje.