Jump to content
Timmy

Prognoze osvojenih medalja

96 members have voted

1. 1. Broj osvojenih medalja nasih sportista?

• 0-3, Divac magarac
    • 4-5, nije lose, moglo je i bolje
    • 6-7, lepo, lepse
    • 8-9, wow
    • 10+, dal je to moguce, ludnica...

Recommended Posts

Halvard

Razlika je u tome što se od njih očekuje zlato, dok je kod Ivane u igri bilo koja medalja. I opet kažem, apsolutno nema razloga da bude drugačije, ona je od SP '13 praktično na svakom takmičenju na kom se pojavila bila u top 3. Nijedan naš atletičar u novijoj istoriji nije imao rezultate na tom nivou. 

freakns

po cemu bi bila senzacija da spanovicka ne uzme medalju? koliko ima skakacica sa duzim skokom u sezoni?

Spanovic je jedina koja je skakala ove godine preko 6.90 van svoje drzave. sve ostale su skocile preo 6.90 iskljucivo u svojim drzavama. i dok ne sumnjam u Brittney Reese, jer amerikanci te stvari rade izuzetno ozbiljno, Brooke Stratton skoci 7.05 u Perthu(prosle godine u Kini skocila 6.65, a ove godine na dvoranskom SP 6.75), a Moguenara koja je zadnji put skocila preko 6.50 pre 5 godina, naprasno skoci u nekoj selendri 7.15

da ne pricam da je Ivana 5 puta isla preko 6.90, Reese 4 puta, ostalih 6-7 koliko ih ima, jedared

recimo da je poredjenje sa  Novakom na mestu, samo sto je Reese ovde Novak a Ivana Murray. nije najbolja ali je sa najboljom svet za sebe, i jedina joj je realna pretnja.

Ivana je u dvorani ove godine skocila 7.07 i ne postoji apsolutno nijedan razlog zasto na otvorenom ne bi uradila isto. ili bolje :)

Delija67

Stevic ide u beg sa Amadorom i dobija ga u zavrsnom sprintu 10 minuta ispred pelotona, uzimamo sve 3 medalje u brzom hodanju, Karakasevic uzima srebro.

Nikodije

kako je moguce da idemo bez jasne sekaric?!

Nikodije

ma znam, nego sam ocekivao da ju vodimo po nekim zaslugama, makar da vidi rio, kao topica u london.

Edited by Nikodije

stoka

ma znam, nego sam ocekivao da ju vodimo po nekim zaslugama, makar da vidi rio, kao topica u london.

Nema mesta ...

Lezilebovich

Nula medalja. Ovde je tol'ko sve trulo, da je nemoguće da neko, ko čak i živi van Srbije, osvoji medalju. Nole se povlači zbog povrede nakon što mu Toma dođe na četvtfinale.

pbg12345

osvajamo najmanje dva'es'medalja

tenis tri, novak, dubl i miks dubl, mada me ne bi iznenadilo ni da ana zaigra u zivotnoj formi posle udaje

kajak 3

veslanje 1

strelci 4

atletika dve, ivana i jos jedno iznenadjenje

tekvondo obe

rvanje

plivanje jedna

vaterpolo

kosarkasice

odbojkasice

i kao slag na tortu kosarkasi zlato

od ovih 20tak, najmanje 10 zlatnih  :fantom:

Goranz

Osvajamo desetak medalja koje nam bivaju oduzete zbog kolektivnog dopinga. Španovićeva plače na Vučićevom ramenu.

Grandilof

Rvanje samo jedna, Velja ce uzme 2 sam, sta jedna u plivanju, ma kad je mogla Meilutyte sa 15 zlato sto ne bi mogla i ova nasa sa 16...

az67

Okvirne sanse za zlato/medalju u skoku u dalj po kvotama kladionica

Zlato: Riz 35%, Spanovic 25%, Bartoleta 10%, Moguenara 10%...

Medalja: Riz 65%, Spanovic 55%, Bartoleta 40%, Moguenara 40%...

Edit

Sanse za zlato u kajaku

K2 - 200, muskarci: Madjarska 22%, Nemacka 16%, Srbija 15%, Spanija 14%, Britanija 13%, Rusija 8%....

K2 - 1000, muskarci: Nemacka 50%, Australija 20%, Madjarska 10%, Srbija 10%, Slovacka 6%...

K2 - 1000, zene: Madjarska 43%, Nemacka 22%, Poljska 12%, Srbija 12%, Rusija 6%....

Realno, jedna medalja u kajaku.

Edited by az67

stoka

Osvajamo desetak medalja koje nam bivaju oduzete zbog kolektivnog dopinga. Španovićeva plače na Vučićevom ramenu.

Dačić šalje protestnu notu ambasadi MOK-a u Beogradu ...