Jump to content
Timmy

Prognoze osvojenih medalja

96 members have voted

1. 1. Broj osvojenih medalja nasih sportista?

• 0-3, Divac magarac
    • 4-5, nije lose, moglo je i bolje
    • 6-7, lepo, lepse
    • 8-9, wow
    • 10+, dal je to moguce, ludnica...

Recommended Posts

MiddleClass

Naravno. Bas su najbolji kosarkas i fudbaler na svijetu shvatili OI kao nesto najbitnije sto postoji. Makse...

freakns

pa van fudbala OI jesu nesto najbitnije sto postoji.

nije bas ni da NBA igrace zabole za OI. LeBron je tri puta igrao na OI, Kobe dva puta, Durant dva puta, Paul dva puta, Wade dva puta... a na SP se bas i ne pojavljuju. sigurno je da ogromna vecina njih, ako ne i sve, zeli NBA prsten vise, ali isto tako je sigurno da zele da igraju na OI. ko prvi put bude pozvan na OI, ,taj prihvata, ne razmislja. ostatak sveta ne treba komentarisati. pitaj Tea da li mu je draza medaljla sa OI ili SP ill EL. tu nema dileme.

za tenisere isto tako. nije mozda znacajno koliko i GS, ali ja sam siguran da bi NJole menjao jedan njegov GS(sem RG mozda :D) za olimpijsko zlato. 

EDIP: da A timovi mogu pikati fuzbala na OI, ja secem kurac ako ih se vise ne bi opredelilo da igra OI nego kontinentalna prvenstva. samo sto bi time EP ili Kopa America previse izgubili na znacaju, a FIFA i UEFA ne bi vrnuli ni deo tih para na OI, pa do toga nece doci

Edited by freakns

189-

sigurna sma da novak ne bi menjao ni jedan gs za olimpijsko zlato.

stoka

sigurna sma da novak ne bi menjao ni jedan gs za olimpijsko zlato.

Ali zato bi menjao jedan Sinsinati (koji nije osvojio) za olimpijsku medalju ...