Jump to content
Timmy

Prognoze osvojenih medalja

96 members have voted

1. 1. Broj osvojenih medalja nasih sportista?

• 0-3, Divac magarac
    • 4-5, nije lose, moglo je i bolje
    • 6-7, lepo, lepse
    • 8-9, wow
    • 10+, dal je to moguce, ludnica...

Recommended Posts

zoki

Danas na radiju slušam intervju sa 1 kajakašem, zaboravio ime :blush: koji je sa toliko samouverenosti rekao da ima sve uslove za, ni manje ni više, zlato, kao da kaže da je danas sreda :fantom:

A pre par nedelja pričao sa jednim članom tekvondo ekipe i kaže da je Tijana opasno dobra i da ih ne bi čudio visok plasman.. To su znači dva zlata :fantom: Sa Nolom, vaterpolom i možda Štepanekom™ bi bilo 5 :)

Ostali osvajači: strelci x2, Španović, kajak, možda Mandić i jedna od košarkaških repki..

Eto malo optimizma :)

Edited by zoki

Timmy

edit, @zoki, Grujic ili Novakovic. Veslaju dvojac na 200m. Imaju ramena kao ja glavu. Loze se da su kajakaski Boltovi :) Mislim da uzimaju medalju skoro sigurno. 

Edited by Timmy

renne

Novak i vaterpolisti srebro i to je to

Joe D

novak, vaterpolo i jos dvoje za koje nisam cuo u zivotu.

Nikodije

zanimljiv ovaj optimizam i velika ocekivanja, a kada se pogleda nas skor od atlante na ovamo, vidi se da nikad nismo uzeli vise od cetiri medalje. ako bi i sada uzeli toliko, puna kapa.

Halvard

Ne znam šta je iritantnije, prognoze da uzimamo 10+ medalja ili dve. :D

Timmy

zanimljiv ovaj optimizam i velika ocekivanja, a kada se pogleda nas skor od atlante na ovamo, vidi se da nikad nismo uzeli vise od cetiri medalje. ako bi i sada uzeli toliko, puna kapa.

Nikad ni blizu nismo imali ovoliko favorita za medalje, pa je realno nadati se da cemo imati najvise do sada.

Edited by Timmy

theanswer

to je zato što ljudi ne prate pa ne znaju da bi neosvajanje medalje u kajaku bilo ravno tome da vaterpolisti ne uzmu medalju. recimo. slično je i sa streljaštvom. ja ne bih uzimao štefaneka kao nekog ko je siguran, on može da bude u finalu, može da bude sedmi. što se tekvondoa tiče, žreb je na 16 takmičarki, tijana bi trebalo u četvrtfinalu da ide na kineskinju koja je najjača, tu ako izgubi ima repesaž za medalju i tu je realno da je uzme. za razliku od milice, ona je od kad se pojavila u seniorskoj konkurenciji konstantno u vrhu i osvaja medalje. što se ivane tiče, mislim da će skočiti 7m i da će to biti dovoljno za bar bronzu, ako uspe da skoči neki ludački skok oko 7,10 onda kontam da samo ris može da skoči više od toga. od velje i dvojca bez očekujem finale

Nikodije

Nikad ni blizu nismo imali ovoliko favorita za medalje, pa je realno nadati se da cemo imati najvise do sada.

daj boze. s tim sto je olimpijada ipak najvisi nivo i nesto posebno,  pa to sto je neko (recimo spanovic) evropski prvak, ne mora mnogo da znaci, posto ce na olimpijadi protiv sebe imati naspanovane™ amerikanke. al eto, ako uspemo da dobacimo do pet medalja bice fenomenalno

Nikodije

to je zato što ljudi ne prate pa ne znaju da bi neosvajanje medalje u kajaku bilo ravno tome da vaterpolisti ne uzmu medalju. recimo. slično je i sa streljaštvom. ja ne bih uzimao štefaneka kao nekog ko je siguran, on može da bude u finalu, može da bude sedmi. što se tekvondoa tiče, žreb je na 16 takmičarki, tijana bi trebalo u četvrtfinalu da ide na kineskinju koja je najjača, tu ako izgubi ima repesaž za medalju i tu je realno da je uzme. za razliku od milice, ona je od kad se pojavila u seniorskoj konkurenciji konstantno u vrhu i osvaja medalje. što se ivane tiče, mislim da će skočiti 7m i da će to biti dovoljno za bar bronzu, ako uspe da skoči neki ludački skok oko 7,10 onda kontam da samo ris može da skoči više od toga. od velje i dvojca bez očekujem finale

tako se svojevremeno pricalo i za stojica i visackog. otisli su u sidnej kao potpuno sigurni donosioci medalje, a tamo cetvrto mesto. tesko da na olimpijadi postoji sigurna medalja.

theanswer

ivanina titula evropskog prvaka ne znači mnogo, slažem se ali više od toga njeni konstantni rezultati oko 7 znače a formu tempira za rio tako da uopšte nije nemoguće da skoči i nešto preko toga a 7m će skočiti sigurno

naravno da nijedna medalja nije sigurna, ali ovde ne pričamo o jednoj posadi nego o više njih

Edited by theanswer

levi

To što mesecima drži visoku formu je dokaz da tempira formu za Rio?

Timmy

Ma to EP je Ivani bilo trening za OI. Ona neverovatno konsatno skace poslednje 2-3 godine. Bas bi senzacija bila da ne uzme medalju. A ta medalje bi me uz kosarkase najvise obradovala... A ne mogu da zamislim da ne uzmemo bar 4. Cudo treba da se desi pa da Novak i vaterpolisti ne uzmu.

Nikodije

Ma to EP je Ivani bilo trening za OI. Ona neverovatno konsatno skace poslednje 2-3 godine. Bas bi senzacija bila da ne uzme medalju. A ta medalje bi me uz kosarkase najvise obradovala... A ne mogu da zamislim da ne uzmemo bar 4. Cudo treba da se desi pa da Novak i vaterpolisti ne uzmu.

"bar 4" je ipak realnija prognoza od "blizu 10" koliko su neki prognozirali.

nisam toliko upoznat sa nasim kajakasima, answer ajde me malo uputi, na osnovu cega tu ocekujes medalju? ko su nam aduti, i kakvi su im rezultati u poslednje vreme?