Jump to content
Timmy

Prognoze osvojenih medalja

96 members have voted

1. 1. Broj osvojenih medalja nasih sportista?

• 0-3, Divac magarac
    • 4-5, nije lose, moglo je i bolje
    • 6-7, lepo, lepse
    • 8-9, wow
    • 10+, dal je to moguce, ludnica...

Recommended Posts

Timmy

Prognozirali smo na vise mesta, al ajmo na jednom mestu.

Novak i vaterpolisti zlato. Dvojac na 200m kajak, neki strelac i Stefanek srebro. Ivana, drugi strelac, Milica i neki timski sport najpre kosarkasi.  9 ukupno. Naravno ovo je optimisticno. Bio bih zadovoljan sa 6 do 7. Ispod toga je na ovim OI neuspeh.

Tsai

Kajak i jedan strelac srebro, drugi strelac i vaterpolisti bronza. Novak ispada u cetvrtfinalu, ivana 4.

theanswer

novak, vaterpolisti, ivana, kajak, streljaštvo (andrea ili damir), tekvondo (tijana).

Edited by theanswer

stoka

Neka procena je da ključ najvećeg uspeha Srbije u Riju kriju kajakaši. Ako oni uzmu barem dve, dvocifren broj medalja je lako dostižan ... Strelci nikada nisu zakazali, njihove su barem dve, Nole, vaterpolisti, Ivanica daljašica, to je sedam. Tekvondo, rvanje, veslanje, košarkaši, odbojkašice ... Pa i plivač Stjepanović je velika misterija ... Malo li je?

Nešto slično je i kod Hrvata, njihove potajne nade polažu se u jedriličare, koji su se od Barselone naovamo naosvajali četvrtih i petih mesta, ali nikako nisu mogli do medalje. Sad i kladionice svrstavaju par njihovih posada u favorite, i ako ostvare očekivanja, mogu i Hrvati preko šest olimpijskih medalja, što bi bio njihov novi rekord ...

Edited by stoka

az67

Devet medalja

3 x zlato: djokovic, vaterpolo, strelac

2 x srebro: Spanovic, strelac,

4 x bronza: kolektivni sport, strelac, mandic, kajak

Parsons

samo novak i vaterpolisti.

eventualno jos stefanek

Halvard

Novak, vaterpolisti, streljaštvo x 2 (Arsović, Veličković), Ivana. Da budem ekstra optimističan i dodam jednu medalju u kajaku i odbojkašice. 

Grandilof

Ja sam optimisticno stavio 6-7, realno da se kladim gadjao bih 5, 1 zlato (vaterpolo ili Novak, nesto imam osecaj da ce neko da kiksne u nekom polufinalu recimo), streljastvo jedna, i jos po jedna iz individualnih i timskih sportova. Ostaje mi da se nadam da ce me demantovati.  :)

hazard

Mislim da Djokovic izvesno uzima zlato ovoga puta. Ispadanje na W ga je rasteretilo jer mu vise ne visi teret gren slema i zlatnog slema nad glavom...a valjda je izgladio odnose sa zenom :fantom:

arheolog1981

Tri sreljaštvo(zlato Arunović, srebro i bronza neko iz mase), dve kajak(srebro i bronza), vaterpolo zlato, Đovak srebro, Ivana srebro, košarkaši srebro ili četvrto mesto(za bronzu ne znamo igrati), Tekvondo srebro i bronza i rvanje zlato. Eto, skromnih 12, 3Z 6S 3B :D

freakns

zlato:

Ivana Spanovic (sto se vise igre priblizavaju to sam ubedjeniji da ce Ivana ici preko 7.10, do 7.18 npr... i da Reese to nece ispratiti)

srebro:

Novak Djokovic (dobija ga Skot u finalu, nazalost)

kosarkasi (mi smo druga najbolja ekipa na svetu, i to cemo dokazati)

neko od strelaca (uvek neko uzme nesto :D)

vaterpolisti (ako ne zaseremo vec u polufinalu, u finalu cemo usrati 100%)

bronza:

kosarkasice (aj bliv!)

kajak (nekom ce se valjda posreciti... zenski K2 cenim)

Arkadija

Гласовала за 4-5. 

Злато-Новак, време је и ред је. Можда неки колективни спорт, највероватније ватерполо

Сребро- Ивана Шпановић ,не верујем да може до злата

Бронза- кошаркаши, теквондо

Волела бих да медаље освоје пливач Веља, понеки стрелац и веслачке дисциплине, али стварно не знам колико је то реално. Ако освоје тим лепше.

kud u maglu Simoviću

srebro - vaterpolo

bronza - košarka

srebro(zlato) neki no name za koga se prvi put bude čulo