Jump to content
Timmy

Teniski turniri na OI

Recommended Posts

James Marshall

A slatka je  :wub:

Cash

Ana............... :lolol:

Strašno :isuse::isuse::isuse::isuse::isuse::isuse:

Sve je to normalno

189-

dobro, nije da je ispala od neke anonimuske. bila je svakako autsajder u ovom mecu. jelena ima jos manje sansi a o viktoru da i ne pricamo.

Cash

dobro, nije da je ispala od neke anonimuske. bila je svakako autsajder u ovom mecu. jelena ima jos manje sansi a o viktoru da i ne pricamo.

+ 1

Cash

Kod žena več 2 velika iznenadjenja. Ispale Bascinsky i Radwanska

Tsai

Conga bio na ivici ispadanja, sad je 3:3 u trecem setu

aram

koliko su to udaljeni centre court i court one, kad se na prvom normalno igra, a na drugom je "odlozeno zbog vremenskih prilika"?

doduse i na centre courtu duva jak vetar...

mlatko

Mora da je Viktor opet trenirao sa nekim

...poslato sa prinudnog...

Arkadija

E jebi ga. Povredio se Dastin Braun, zglob leve noge. Morao je da preda Tomasu Belučiju. Šteta, bilo je izjednačeno.

mlatko

Znaci mecevi se pomeraju? Steta za Browna

edit: vodio jadan u setovima, ja mislio tek poceli a ono 6:4 4:5... bem ti ne znam kako da pogledam Noloa kad ustajem u 5...

Edited by mlatko

Arkadija

Troicki ima izraz lica " što sam se cimao da dolazim čak ovamo, mogao sam lepo da igram neki turnir za pare u SAD-u"

James Marshall

Šta ima da pravi takav izraz lica kad je otprilike nešto slično i izjavio :D

Arkadija

Nisam videla tu njegovu izjavu, ali lice govori više od hiljadu reči. :D

James Marshall

– O Dejvis kupu još neću da razgovaram. Odlučio sam za sebe, znam šta ću, ali neću da pričam dok ne završim Vimbldon – rekao je Viktor, a onda se dotakao teme o Olimpijskim igrama u Riju.

– Idem na Olimpijske igre, ali ne znam da li da se radujem tome ili ne. Bilo je 50:50 da li ću ići. Otvoreno govoreći, mislim da tenis nije olimpijski sport i da postoje mnogo veća takmičenja za nas. Odmah posle Rija kreće Sinsinati, tako da em nema poena, em nema para i ko ne osvoji medalju, ništa ne dobija.

Navodno je nastao sukob između dve teniske organizacije, pa zato nema nikakve nagrade za tenisere, bar je takva priča došla do Troickog.

– Čuo sam priču da je trebalo da se dobiju neke pare za Olimpijske igre, ali je ATP tražio određenu sumu od ITF i zbog toga nije došlo do sporazuma. Zato su onda ovi rekli da nema poena u Riju. Nije to u redu. Moji glavni adut da ne idem je bio da nema poena, pa ispada da igramo za kikiriki.

– Igre jedino znače onome ko vidi sebe da može da uzme medalju. Ja bih to voleo, ali to je podjednako teško kao doći do finala gren slema. Izgubiti u polufinalu, pa izgubiti za treće mesto je još gore, jer ispada da si odigrao isto mečeva kao pobednik, a nisi ništa dobio. To je samoubistvo.

Ipak, pošto se u vreme takmičenja u Riju igra samo jedan manji turnir, Troicki se opredelio da putuje u Brazil.

– Zato sam se kolebao, ali za vreme OI se igra samo turnir iz serije 250 u Los Kabosu koji mi ne menja ništa previše, a i biće mnogo jak jer će igrati svi koji ne idu u Rio. Zato sam odlučio da idem. A i možda bih se kajao ako ne odem. Bio sam na OI u London, ali nije to isto jer se igralo na Vimbldonu, nisam bio ni u selu, nisam bio ni na otvaranju, nisam gledao nijedan drugi sport – zaključio je Viktor Troicki.sam bio ni u selu, nisam bio ni na otvaranju, nisam gledao nijedan drugi sport – zaključio je Viktor Troicki.

Arkadija

pa da, došao čovek malo da razgleda selo, flertuje sa devojkama, odigra taj jedan meč, ako vreme dozvoli odgleda neki egzotični sport i uputi se za Sinsinati. i sve to o tuđem trošku. 

• Create New...