Jump to content
Timmy

Teniski turniri na OI

Recommended Posts

Malvo
ostali ce brzo kuci. mogu eventualno u dublu dobiti prvo kolo

Ne verujem ni da JJ i AK mogu i do drugog kola, polomice ih verovatno ove dve servisima.

mlatko

kad je prvo kolo? jel ima OP?

Grandilof

Pocinje prekosutra sve sem mix dublova, rekli su veceras program izlazi, najkasnije ujutru takodje ostalo da objave zreb za mix dublove.

theanswer

žreb za mix je devetog, order of play će valjda večeraskad

kad već pričam o order of play, karakašević će igrati u 10:30 lokal time u subotu protiv ovog australijanca

Edited by theanswer

mlatko

znaci ako tenis bude uvece subotu to je ovde poslw ponoci?

Halvard

za ostatak našeg tima nije mnogo bitno kakav je žreb, bolje i da ispadnu od kvalitetnih igrača/igračica nego da se brukaju kao veći deo sezone

Još da se svi mečevi preklope što je više moguće, pa da završimo s tim odjednom  :whistle:

Timmy

Novak prica o podlozi, kaze bas po njegovoj meri. Srednja brzina i odskok. A loptice sa AO, sto mu takodje savrseno odgovara. I ponavlja da mu je sve super... Ne prica on to ako nije tako...

Papovac

Novak prica o podlozi, kaze bas po njegovoj meri. Srednja brzina i odskok. A loptice sa AO, sto mu takodje savrseno odgovara. I ponavlja da mu je sve super... Ne prica on to ako nije tako...

Mislim da je konferencija bila pre zreba

Timmy

Mislim da je zreb iza ovog ostalog po vaznosti, jer ako Novaku sve odgovara i bude igrao blizu svog maksimuma apsolutno je nebitno ko je u njegovom delu zreba.

Frank Pembleton

Bogami, svesni smo da Nole ide na zlato, al mogli su malo lakše da žrebuju ;)

....shit has hit the fan...

goofs

Tek sam sad izvalio da ce igrati i dubl sa Zimonjom, cemu to, ne znam da l covek ima 5 dubl pobeda u karijeri. A Zimonja bi svakako bolje sanse imao sa Trolom.

radisa

Tek sam sad izvalio da ce igrati i dubl sa Zimonjom, cemu to, ne znam da l covek ima 5 dubl pobeda u karijeri. A Zimonja bi svakako bolje sanse imao sa Trolom.

Ima Djovak i titulu u dublu i jedno izgubljeno finale (2010 i 2007)...

theanswer

Inače Krunićka je #ALT1 tako da ako neko odustane u ženskom singlu, eto je.

Kanzas siti zez

Karolinica ce pokidati veceras na otvaranju OI mmw