Jump to content
Timmy

Teniski turniri na OI

Recommended Posts

Timmy

Skoro svaki dan vest o jos nekom odustajanju. Danas je to Vavrinka koji zbog povrede ledja odustaje. Verovatno i Rafa. Ide prica da ce igrati samo dubl. U svakom slucaju Novak, pa Endi najveci favoriti. Kod zene kao i obicno Serena (ako uopste i ucestvuje, slabo sam pratio zenski deo turnira)

Cash

Ucestvuje Serena.  Belinda je isto otkazala RIO :(

theanswer

Otkazala je gomila ljudi i verujem da će još da otkažu, stvarno smisla bez. Treba se fokusirati na ostala bitnija takmičenja na ovim OI. Da nema Đokovića verovatno bi RTS tako i ispratio. I po prvi put bi verovatno bili u pravu.

Edited by theanswer

Halvard

Nadam se da će ga tako ispratiti i s njim. 

theanswer

Nadam se da će ga tako ispratiti i s njim. 

Dok ne poispadaju naši ne nadaj se.

stoka

Najslabiji teniski turnir od Seula 1988. godine. Ono, bez zezanja, ako Nole sad ne uzme zlato, neće nikad ... Sad čak i Troicki ima šanse ...

Malvo

Jelena ispala u Florianopolisu od Bogdan. Vodila u drugom setu 5-4 i servirala za set, ali pukla sva tri naredna gema. Mozda je i tankovala i samo se prijavila za turnir da oseti podlogu i uhvati malo ritam, ispresecana joj je sezona ispadanjima i povredama, a mislim da i na betonu nije igrala odavno. Ali gledao sam je u ova dva meca i ne izgleda nesto najbolje.

189-

Najslabiji teniski turnir od Seula 1988. godine. Ono, bez zezanja, ako Nole sad ne uzme zlato, neće nikad ... Sad čak i Troicki ima šanse ...

andy je jedina realna pretnja tako da je nebitno ko je sve otkazao.

Cash

+ 1

stoka

Slažemo se, šteta što i on nije otkazao, mada ima još vremena ...

Šala-mala, naravno ... Svi istinski ljubitelji tenisa voleli bi da bude najjača konkurencija ...

Halvard

Dok ne poispadaju naši ne nadaj se.

Ma znam, u najmanju ruku će prenositi sve Đokovićeve mečeve. 

Da se ja pitam, samo bi od četvrtfinala išli direktni prenosi, sve drugo može u snimku.

hazard

+ 1

+2

stoka

Nadal ipak igra singl. Mada to ništa ne menja ...

nautilus

Jelena ispala u Florianopolisu od Bogdan. Vodila u drugom setu 5-4 i servirala za set, ali pukla sva tri naredna gema. Mozda je i tankovala i samo se prijavila za turnir da oseti podlogu i uhvati malo ritam, ispresecana joj je sezona ispadanjima i povredama, a mislim da i na betonu nije igrala odavno. Ali gledao sam je u ova dva meca i ne izgleda nesto najbolje.

mislim da će se ona skoncentrisati na dubl sa krunickom. inace, velika je greska sto miks igra ana umesto krunicke.

Halvard

Aleksandrina pozicija na rang listi ne bi bila dovoljna za učešće u žrebu u miksu. 

• Create New...