Jump to content
Timmy

Strimovi i ostala pomagala za OI

Recommended Posts

Frank Pembleton

To šljaka jedno pet godina, minimum.

Veljo, imaš zvanični addon za bbc na kodiju, uz dns

Znam da ima iplayer samo onda treba na android boxu da fejkujem zemlju? Mada i onaj zemtv kida Edited by Frank Pembleton

renne

ne, nego u postavkama mreže treba da podesiš dns koji si dobio na unblock us

Gylfi Pleasure

Jel moguce da Kodi jede procesor? dva puta konzumirao i resetovao mi se komp za 10ak minuta.

renne

moguće

pregreje se pa restart, očisti kućište

Gylfi Pleasure

jesam pre dva meseca. ništa, videću da ga ponovim nekom pastom za avgust.

Ogromna pizdarija Kodi.  :Hail:

renne

Kad ste već instalirali DNS, iskoristite priliku pa gledajte TV Player, tu će biti svi BBC red Button, kao i ITV player, tu će vam tražiti postal code prvi put, izguglajte neki, pa onda Zattoo, švajcarska kablovska televizija, sa svim engleskim, francuskim, švajcarskim, nemačkim i italijanskim kanalima besplatno, pa onda naravno USTV Now, sa svim američkim nacionalnim kanalima

goofs

Prastajte ako ste vec pisali, instalirao Kodija pre par dana, odusevljen, koji add-on mi je najbolji za OI? Ove DNS zafrkancije mi nazalost ne dolaze u obzir, pa taj BBC izgleda necu moci da gledam.

Renegade

Mora da se pravi nalog za USTV now? Štikliramo da smo US citizens?

Kad ste već instalirali DNS, iskoristite priliku pa gledajte TV Player, tu će biti svi BBC red Button, kao i ITV player, tu će vam tražiti postal code prvi put, izguglajte neki, pa onda Zattoo, švajcarska kablovska televizija, sa svim engleskim, francuskim, švajcarskim, nemačkim i italijanskim kanalima besplatno, pa onda naravno USTV Now, sa svim američkim nacionalnim kanalima

zoki

Prastajte ako ste vec pisali, instalirao Kodija pre par dana, odusevljen, koji add-on mi je najbolji za OI? Ove DNS zafrkancije mi nazalost ne dolaze u obzir, pa taj BBC izgleda necu moci da gledam.

ZemTV je najbolji, ima hd, može i Castaway

Ovo za Zem

Kad uđeš na Sports, na PakTv (ima još tih direktorijuma ali ovaj mi deluje najpotpuniji) su ti kanali (arena, bein, tsn, bt...) a na sport365 su samo uživo prenosi

renne

Mora da se pravi nalog za USTV now? Štikliramo da smo US citizens?

DA i da

aram

gotovo je, sve ce nas prevuci na d dark sajd :(

goofs

ZemTV je najbolji, ima hd, može i Castaway

Ovo za Zem

Alal vera, blagodarim!  :thumbsup:

renne

Meni se na ZemTv najbolje pokazao IPTV Sport, prvi link, koji zahteva dodatni addon 4faster

• Create New...