Jump to content
Timmy

Strimovi i ostala pomagala za OI

Recommended Posts

Frank Pembleton

Pakao, samo nemojte se mnogo iznenaditi kad neki strimovi ne rade. Bude pa prođe...

....shit has hit the fan...

renne

Pisao je neko još za vreme eura. I Filmontv beše?

Da

zoki

Pakao, samo nemojte se mnogo iznenaditi kad neki strimovi ne rade. Bude pa prođe...

Meni ona dva što sam spomenuo gore rade savršeno, nijednom nisu zabagovali

radisa

Apropo kodija, pisali smo već na drugim topicima, ali da dam preporuku za filmove i serije. Za to je meni Exodus ubedljivo najbolji... Ako neko ima nešto bolje, nek' javi..

Frank Pembleton

Apropo kodija, pisali smo već na drugim topicima, ali da dam preporuku za filmove i serije. Za to je meni Exodus ubedljivo najbolji... Ako neko ima nešto bolje, nek' javi..

Da ne trujemo ali to je to....

Skyhighatrist

+ 1 za Exodus na Kodiju.

Štos tiče sporta, ja pazario neku IPtv listu (10e/mesec), ima oko 4000 kanala, ali mene zanima samo sport; ima sve, ali SVE sportske kanale u HDu, sve prenose EPL (svaka tekma ima svoj kanal koji radi samo u vreme trajanja tekme), komplet Liga šampiona, Uefa league, Chelsea TV, Liverpool TV, MUtv i ostalo, prvenstva ispod, iznad i oko 19 itd... Teram je u ProgTVu na android boxu, a mogu da je pokrenem i na lapu/tabletu/telefonu (ne u isto vreme doduše)...

stoka

Može li informacija šta je to Kodi?

Mauci

Mi znamo sta je to Kodi ali ne znamo kako sve te addone naci i podesiti ih da rade. Mislimo da ima tema negde na forumu ali smo jednostavno preglupi za to, odustali smo jer nije radilo iz prve.

Frank Pembleton

Ima tema da ne trujemo ovde.... A stvarno je prosto....

SleeperSleep

Mi znamo sta je to Kodi ali ne znamo kako sve te addone naci i podesiti ih da rade. Mislimo da ima tema negde na forumu ali smo jednostavno preglupi za to, odustali smo jer nije radilo iz prve.

užasno je prosto, treba ti 2 minuta. ja sam pre 3 sata prvi put u životu čuo za kodi i evo već sam gledao pola basket tekme i 3 epizode jednog sitkoma.

freakns

eo vam video, kako se instalira Kodi sa Exodusom(slazem se sa radisom, najbolji je)

Skyhighatrist

Apropo teme, koji su najbolji sportski/TV addonovi za Kodi?

renne

Zem tv, Croatia on Demand, Phoenix

renne

BBC će sve evente pustiti tako da uvek mogu da se gledaju iz početka

Timmy

I posle završetka će moći da se gleda? To je bas lepo :)

• Create New...