Jump to content

Atletika opšta tema

Timmy

Recommended Posts

• Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• omiljeni

99

• Halvard

92

• freakns

81

• 189-

71

Top Posters In This Topic

Posted Images

arheolog1981

A pre toga nije presla 19.85, mislim da joj je ovo i PB, koliko vidim u karijeri nije prelazila 20.25  :wacko: . Steta za Adamsovu.  :(

Debela Amerikanka ako ikad više ovo baci seci me gde sam najtanji. Još mi sjebala tiket, kladio se da će Valeri biti prva :)

steta za Amelu. ima ona u nogama mnogo bolje vreme od ovoga. ali sto rece Halvard, losa taktika i uvek iste greske. jbg... sada krvav rad do Tokija, a  tamo bi morala da bude prava

Danas glavni dogadjaj dana trka zene na 100m, nocas u pola 4 (polufinala pocinju u 2). Naravno i sva ostala finala za danas su u vecernjoj sesiji koja pocinje u 1, a to su 10km za muskarce, skok u dalj muskarci i podela medalja u sedmoboju za zene jelte. Imaju i danas one prve kvalifikacije na 100m muskarci, Bolt trci u sedmoj grupi sto bi trebalo da bude oko 5:45 sad popodne, prve grupe pocinju 5.

E da zaboravih bacanje diska muskarci finale pocinje sad u 10 do 4. Bice ovde tako poneko finale i ovom jutarnjem delu po lokalnom vremenu, sad gledam.

Edited by Grandilof

Steta sto nema Hartinga, tu mu je mladji brat. Ove godine nisam bas mnogo ispratio mitinge, znam da je proslu vecinom propustio zbog operacije kolena. Mada vidim da je bacao 68m. Steta, on, Malachovski, Kanter i pre Alekna to mi jedno od omiljenijih takmicenja. 

Steta sto nema Hartinga, tu mu je mladji brat. Ove godine nisam bas mnogo ispratio mitinge, znam da je proslu vecinom propustio zbog operacije kolena. Mada vidim da je bacao 68m. Steta, on, Malachovski, Kanter i pre Alekna to mi jedno od omiljenijih takmicenja. 

Bio je Robert Harting tu, nije prošao u finale. Milanov se isto jedva provukao, sa 12. mesta u kvalifikacijama.

Edited by Halvard

Bio je Robert Harting tu, nije prošao u finale. Milanov se isto jedva provukao, sa 12. mesta u kvalifikacijama.

Ma znam, mislio sam sto ga nema u finalu. Videh kad je neko post juce da nije prosao Q.