Jump to content

Atletika opšta tema

Timmy

Recommended Posts

• Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• omiljeni

99

• Halvard

92

• freakns

81

• 189-

71

Top Posters In This Topic

Posted Images

KennyDalglish

Hvala, nisam gledao ep na rts-u, valjda hoće onda

Edip : e jbg renne, ne daš mi ni sekund da se nadam :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Edited by KennyDalglish

Sad jedno ultra glupo pitanje, ali moram, postoji li bar promil šanse da rts obezbedi unilateral za dalj i kuglu?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Dobar je režiser prenosa atletskih dešavanja, primeti se da je jako kompetentan, tako da neće biti problem ... Edited by stoka

Awww, Rut Džebet na 3000 m stipl izmakao svetski rekord za manje od sekunde. 

AAAAAAA... Ovu trku sam bas ocekivao i najavljivao sa ovde WR male Rut. I pojma nisam imao da je to u prepodnevnom terminu :( Steta za WR, malo je falilo. Kiksnula je Jepkomoi. Bila sporija 8 sekundi. Da je i ona bila na granici WR sigurno bi jedna drugu pogurale ispd granice. Imale su dve fenomenalne trke ove sezone. Al pasce tu WR uskoro. uveren sam :)

Mislim da ce se finale Ivanino moci lepo gledati. Nema guzve, pa stizu da prikazu vecinu skokova. A ona je favorit, pa ne treba brinuti. Uzivacemo gledajuci prvu atletiku medalju :)

Secam se da sam u skoli voleo da trcim, probao sam i 400 i 200 i 100 i u ovom poslednjem sam bio drugi u svom ulazu. Tokom godina sam zbog piva i brze hrane skroz zapostavio trcanje i sada silno zalim zbog toga, mislim da sam na ovim igrama komotno mogao da osvojim zlato na 100 metara, mozda cak i u muskoj i u zenskoj konkurenciji. :)

Eh...