Jump to content

Atletika opšta tema

Timmy

Recommended Posts

Die beste - Edwin Moses, nepobedjen devet godina, devet meseci i devet dana. Nema tri zlata sa OI samo zbog bojkota Moskve 1980, a te godine je bio proglasen za Athlete of the year i oborio u Milanu (sopstveni) svetski rekord. Zlato '76. i '84., bronza '88. u Seulu, sa 33. godine, posle cega se povukao.

Prvi batica koji je između prepona (ne svih) trčao 13 koraka. Ako je verovati Boži Sušecu, pošto me je uvek mrzelo da mu brojim korake ...

Edited by stoka
  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• omiljeni

99

• Halvard

92

• freakns

81

• 189-

71

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znači, da je neko pre dve godine rekao da ni on ni Jelača uopšte neće biti u Riju... 

meni uopste nije jasno sta se sa njime desilo... 

sa Jelacom mi je jasno :D 

Ostala trudna. :D

mislis porodila se? posto ima vec godinu dana da nije vise trudna :D

ona je cak nesto i najavljivala da ce se vratiti do OI, ali ocigledno je bila maaaaaaalko preoptimisticna... a velika steta za tu devojku. ona je bila briljantna juniorka, ali nakon toga gomila povreda i neadekvatni treninzi... prakticno je tek 2013 krenula sa mrtve tacke. i taman kada je trebala da zablista, ona zatrudni :D a valjda ce imati motiva i snage da se priprema za Japan, jer je 2014 na treninzima bacala preko 66m, a to je rezultat za medalju na OI

Nastupila je ove sezone na mitingu Dijamantske lige u Rabatu i bacala nešto tipa 46 m, a onda se i povredila, tako da je odmah bilo jasno da od povratka do Rija nema ništa. 

Sasvim sigurno može da izgura do Tokija, pa i dalje, nije ništa neobično da atletičarke posle porođaja nastave tamo gde su stale ili budu još i bolje, to je samo pitanje motivacije i prioriteta. 

Argentisnski smaraci na ESPN svrsavali na zenski troskok - Kolumbija, Venecuela.

Prethodnog dana su smarali sa Urugvajcem Lasom - morao sam da vidim svih osam njegovih skokova (u dalj).

KennyDalglish

Sad jedno ultra glupo pitanje, ali moram, postoji li bar promil šanse da rts obezbedi unilateral za dalj i kuglu?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk