Jump to content

Atletika opšta tema

Timmy

Recommended Posts

• Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

81

• Halvard

92

• 189-

71

• omiljeni

99

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je rekord almaz ayane veci podvig nego van niekerkov. sve u svemu brutalno atletika u ovih par dana. izgleda da sportistima prija zima.

Velik je i ovo podvig, ogroman s obzirom da je u ovih 18 god najbolji rezultat bio 43.45 (Wariner)

Jbte ali ovo ludilo, važnije da nisu Ameri dobili...

....shit has hit the fan...

Nije to ludilo, koraćizam je sad svetski standard a valjda Gatlin ne zaslužuje bolji tretman od Efimove :fantom:

Edited by dillinger
Nije to ludilo, koraćizam je sad svetski standard a valjda Gatlin ne zaslužuje bolji tretman od Efimove :fantom:

a srećom takav tretman dobijaju i Blake, Fraser, Simpson, Campbell-Brown, Powell i ostali :fantom:

delovalo je da je i usporio poslednjih desetak metara, mozda je mogao i ispod 43 :Hail:

Meni je tako isto izgledalo, a možda samo nije leteo kao prethodnih 90 metara. Neverovatna trka. Nestvarno. Skinuti MJ je, pa nema dalje.

Neverovatno je biti trostruki olimpijski šampion u istoj disciplini. Znali smo da je Bolt veliki šampion, sada je to još jednom utvrdio. Traje tolike godine na najvišem nivou.

Caterine Ibarguen  :wub:

•  

Kakva trka Jackson u polufinalu na 400. Lagana zavrsnica i licni rekord. Ona sama nije mogla da veruje koliko je spremna :) edit. al odmah Felix u poslednjoj grupi pokazuje ko je mama ovde :)

P.S. Sad gledam snimak od nocas, pa slobodno ignoriste moje komentare sa zakasnjenjem od 7-8h :D

edi2. tuzni zenski troskok. Norma bila jadnih 14.30 i samo 3 preskocile. Mogli smo do dve medalje u skokovima :lol:

Edited by Timmy

Bolt laganih 9.86 u polufinalu. Ima snage za mnogo bolje ocigledno... Uh sto ce biti finale :D (jedino cuh da je uzeo zlato, zajebah se, al ne znam vreme, nadam se nekom odlicnom :) ) A ogresio sam se opasno o troskokasice, dosta dobrih skokova, cak i preko 15m 

“O, moj Bože! Svetski rekord iz osme staze“, vikao je Majkl Džonson u komentatorskoj kabini Bi-Bi-Sija, “Nikada nisam video tako nešto od 200. metra do kraja, možda je čak i brže trčao u drugih 200 metara nego u prvih. Svaka čast ovom mladiću, bio je ovo masakr Vejda van Nikerka“. 

Momak koji je osvojio prvu zlatnu medalju za svoju zemlju na Igrama u Riju kaže da je oduvek verovao u sebe. 

“Sanjao sam o ovome još otkad sam bio dete i verovao sam da je moguće. Drago mi je da su stvari išle meni u korist. Hvala Majklu Džonsonu što nam je bio tako sjajan uzor, ja sam samo dao sve od sebe“, kaže 24-godišnji Van Nikerk.

• Create New...