Jump to content

Atletika opšta tema

Timmy

Recommended Posts

• Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

81

• Halvard

92

• 189-

71

• omiljeni

99

Top Posters In This Topic

Posted Images

jelte ljudi, kako se meri ovo skakanje u pesak? jel mere od pocetka traga koji su ostavili ili kako? 

Da, gleda se najbliži vidljiv trag. Sinoć je bilo drame u muškom skoku u dalj, sigurna medalja (možda i zlatna) je izgubljena zbog traga koji je ostavila leva ruka. Svojevremeno su se i zlatne svetske medalje u ženskog konkurenciji gubile zbog kose. 

Da, gleda se najbliži vidljiv trag. Sinoć je bilo drame u muškom skoku u dalj, sigurna medalja (možda i zlatna) je izgubljena zbog traga koji je ostavila leva ruka. Svojevremeno su se i zlatne svetske medalje u ženskog konkurenciji gubile zbog kose. 

hvala.

nekada mi taj trag nije izgledao kao rezultat koji se pojavi, pa mi bilo cudno malo, nisam bio siguran.

ja bi izgubio zbog glave... zabo bi se nogama u pesak i pao unazad ko letva. jedino ako bi bio vlazan sudije bi mozda stigle da mi izmere dobru duzinu pre pada.

Kad bese finale 100m?

ja bi izgubio zbog glave... zabo bi se nogama u pesak i pao unazad ko letva. jedino ako bi bio vlazan sudije bi mozda stigle da mi izmere dobru duzinu pre pada.

Kad bese finale 100m?

bas to, gledao sam kako padaju u nazad neke atleticarke, delovalo mi bas amaterski to, bukvalno izgubis pola metra i vise.

upravo krece :D

• Create New...