Jump to content

Kosarkaske reprezentacije pred RIO

Timmy

Recommended Posts

• Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• harper

26

• Timmy

40

• Musky

25

• arheolog1981

25

vazi, cim ti prestanes sa ovim visegodisnjim ponavljam da je za igrace individualni trening bolji od ucesca na oi/ep i sp. rekao si sve vise hiljada puta, jebali te i djordjevic i radonjic u vr guzice dosado dosadna, svaki topik useres.

:lolol:

Vidi, to je bitna kosarkaska tema. Nisam ti ja kriv sto ti za sve ove godine nisi uspeo da napises jedan jedini post o bilo cemu drugom osim o drugim forumasima pa ti smetaju postovi koji se bave naslovnom temom na topiku. Hajde idi na chit-chat i ne smaraj, dosadan si.

+1

Svaka cast Muti i Dudi sto su prepoznali potencijal Jovica i Kalinica.

pa i duda je prepoznao kalinica isto kao i djordjevic jovica, preporucio ga je pomocni trener koji ga je trenirao u univerzitetskoj selekciji, pa je kroz treninge izborio ulogu u timu.

ima ovde i primer micica, koji je prosao kroz sve nabrojane varijante, pa mu ni jedna nije posebno pomogla. 

^^ne, cekaj, ja sam tebi rekao da si dosadan jer ponavljas jedno te isto, ne mozes ti sad meni.

nego, ajde mi lepo da se dogovorimo. da svi na forumu priznaju da si u pravu, a ti da prestanes da stancas taj isti post/ smisljas razloge zasto niko ne treba da igra za djordjevicevu reprezentaciju. i da se onda na miru prepustimo dolazecem natjecaju. jel valja?

igraci ne napreduju kroz reprezentaciju u velikoj meri, ceo proces priprema tu ne moze da bude prilagodjen poprvaljanju nedostataka pojedinaca. reprezentacija moze da pomogne da se stekne neko samopouzdanje i da se radi svaki dan sa vrhunskim igracima i stekne neki uvid u njihove navike i razmisljanja o profesiji. jovic i kalinic tesko da bi bili negde bez reprezentacije, ali jos teze bi bili negde da nisu krvnicki radili preko sezone u klubu, kao i svaki drugi igrac. osim mozda raduljice, koji je neki primer sistematskog tracenja talenta koga licno djordjeviceve simpatije odrzavaju iole relevantnim na visokom nivou kosarke.

+milijun

i miralemov drugi pasus u postu u minut do 4.

ovo sve drugo patkometrijsko baljezganje

neverovatno je da neki, da ih ne imenujem sad al svi znamo da je to harper, u bukvalno svakom drugom postu moraju da skliznu u neko kretensko cigansko/ grobarsko natezanje. tj nije neverovatno nego bolesno.

čini ti se, kao dokaz prilažem ovo

I tebi je The Anlaser na ignore listi? :(

Hoces li mi se skinuti s kurca dobrovoljno ili moram da apliciram neke kreme da lakse skliznes?  Ili ubuduce citaj sve postove ili odjebi u onoliko elegantnim troskocima koliko mozes da proizvedes.

šta uopšte znači ovo Anlaser? koliko godina ima ovaj čovek, o čemu se ljudi ovde radi? stavio me na ignore listu a opet me spominje.

igraci ne napreduju kroz reprezentaciju u velikoj meri, ceo proces priprema tu ne moze da bude prilagodjen poprvaljanju nedostataka pojedinaca. reprezentacija moze da pomogne da se stekne neko samopouzdanje i da se radi svaki dan sa vrhunskim igracima i stekne neki uvid u njihove navike i razmisljanja o profesiji. jovic i kalinic tesko da bi bili negde bez reprezentacije, ali jos teze bi bili negde da nisu krvnicki radili preko sezone u klubu, kao i svaki drugi igrac. osim mozda raduljice, koji je neki primer sistematskog tracenja talenta koga licno djordjeviceve simpatije odrzavaju iole relevantnim na visokom nivou kosarke.

jesi ti svestan da on tvrdi ovde da nije da igrači ne napreduju kroz reprezentaciju nego ne napreduju kroz OVU reprezentaciju? zato što je selektor nacionale™

mislim tragično je da čovek u nedogled pokreće iste rasprave dok ga neko otera u kurac. dakle da pitam tičera pošto me je banovao prošli put za vređanje harpera zasluženo a u obrazloženju stajalo uz vređanje flejm i razvlačenje iste rasprave na više topika, šta ga sprečava da sad reaguje?

jesi ti svestan da on tvrdi ovde da nije da igrači ne napreduju kroz reprezentaciju nego ne napreduju kroz OVU reprezentaciju? zato što je selektor nacionale™

boli me bas kurac, kao i za tvoje nesnosno cmizdrenje i ukazivanje na harperovo pisanje i vucenje moderacije za nogavicu duradi nesto. uzasno  smaras, skini se vise, nisam ni polemisao sa harperom da bi morao tebi da objasnjavam da li shvatam ili ne shvatam sta pise.

• Create New...