Jump to content
Sign in to follow this  
Timmy

Kosarkaske reprezentacije pred RIO

Recommended Posts

Miralem

Jebo te, koliko ti nista ne razumes.

razumem da si negde u momentu kad je bogdanovic predlozio dzenkinsa za reprezentaciju poludeo i od tada pokusavas da smislis razlog zasto bi drobio protiv iste i gnojio po temi. mozda i pre, posto sam do tada bio pametan i nisam citao sport. elem, tvoja stvar, radi sta hoces, ali uzmi bar u obzir da neki ljudi zele da pisu o kosarci. posto moderacija to ne uzima u obzir.

Heaviside

pa jebi ga Harpere, mene ne provocira, cak se i slazem sa tobom, ali ocigledno da druge provocira. nije prvi vec 101 put i znao si i sam kakve ce reakcije da uslede. ako ti je zanimljivo da se preganjas sa ljudima koji se prave da nisu shvatili tvoju poentu, samo napred. zajebao sam se sto sam ista napisao, ne zelim da budem nikakav sudija, postoji moderacija za to.

naravno da mora, kada covek zagadjuje ovu temu vec nedeljama.

da ste ga svi iskulirali sada bi bio jedan pogan post i tema bi bila i dalje u redu.

Heaviside

Vezano za temu: naravno da je bolje za njih da treniraju individualno ako vec za njih nema mesta u ekipi. Da nije tako, Misko Raznatovic, covek koji dokazano zna da vodi karijeru mladog igraca, im ne bi u 100% slucajeva savetovao da urade bas to.

Edited by Heaviside

189-

da ste ga svi iskulirali sada bi bio jedan pogan post i tema bi bila i dalje u redu.

mislim da nisam napisao ukupno pet postova na temi reprezentacije za sve ovo vreem, vise volim da procitam. vrlo malo pisem na temama vezanih za domacu kosarku upravo zbog ovakvih likova kao on koji je poceo pratiti kosarku pre 3-4 godina.

Miralem

Vezano za temu: naravno da je bolje za njih da treniraju individualno ako vec za njih nema mesta u ekipi. Da nije tako, Misko Raznatovic, covek koji dokazano zna da vodi karijeru mladog igraca, im ne bi u 100% slucajeva savetovao da urade bas to.

pa naravno da je bolje, bolje je i uci u 12 nego ne uci, i biti bogat nego siromasan. problem je samo u tome sto niko ne moze da predvidi evt povrede i otkaze, kao i formu u kojoj ce odredjeni igraci biti. zbog toga sada vodimo 3 skarta recimo, a na dangubicu je bilo da se tu umuva.

miska zabole za karijeru mladog igraca, on gleda samo da izvuce sto vise para iz njih. sto se nekad poklopi, nekad i ne.

Joe D

miska zabole za karijeru mladog igraca, on gleda samo da izvuce sto vise para iz njih. sto se nekad poklopi, nekad i ne.

a kako ce ih izvuci ako ne naprave karijeru, prebice im kolena?

Heaviside

pa naravno da je bolje, bolje je i uci u 12 nego ne uci, i biti bogat nego siromasan. problem je samo u tome sto niko ne moze da predvidi evt povrede i otkaze, kao i formu u kojoj ce odredjeni igraci biti. zbog toga sada vodimo 3 skarta recimo, a na dangubicu je bilo da se tu umuva.

Tema je bila sta je bolje za samog igraca i samim tim i za reprezentaciju dugorocno. Tvoja misao da je za rezultat na konkretnom takmicenju bolje da svi do poslednjeg momenta cekaju da ulete u slucaju neke povrede je na nivou misli da je bolje biti bogat nego siromasan, kad si vec to pomenuo.

kralj

Imaju igrači celu godinu da zarade mesto u timu. Valjda su igre u klubu relevantnije od osvajanja kopaoničkih obronaka i 5:45 minutažom protiv Nigerije.

harper

pa jebi ga Harpere, mene ne provocira, cak se i slazem sa tobom, ali ocigledno da druge provocira

Znas koliko me zabole kurac za to da li ce nekom padobrancu da smeta ovaj ili onaj post, ako im se ne svidja uvek mogu da odjebu na sipkaske forume sa kojih su ovde dopuzali. Ovo je forum za diskusije a ne crkva posvecena ovom ili onom svecu.

Edited by harper

harper

:lolol:

Dakle, sto vecu stetu napravi njihovoj karijeri to ce vece pare da izvuce od njih. Deluje logicno.

Heaviside

Znas koliko me zabole kurac

znam, poprilicno je ocigledno :D

Miralem

a kako ce ih izvuci ako ne naprave karijeru, prebice im kolena?

poenta je u tome da misko ne gleda dugorocno, vec zeli da uzme sto vise para sto pre.

Tema je bila sta je bolje za samog igraca i samim tim i za reprezentaciju dugorocno. Tvoja misao da je za rezultat na konkretnom takmicenju bolje da svi do poslednjeg momenta cekaju da ulete u slucaju neke povrede je na nivou misli da je bolje biti bogat nego siromasan, kad si vec to pomenuo.

to cekanje do poslednjeg momenta nije bolje ili gore, nego tako mora.da je poznat bolji sistem radilo bi se po njemu.

kralj

Pa radi se po njemu tamo odakle je Profesor pre 50 godina prepisivao. A po tom sistemu je i Zagorac otišao u USA, a Boban mirovao dok ne potpiše ugovor.

Joe D

poenta je u tome da misko ne gleda dugorocno, vec zeli da uzme sto vise para sto pre.

ako nesto o miskovom poslovanju tesko moze da se kaze, to je da ne gleda dugorocno.

i ne slazem se da je dangubica reprezentacija sprecila u bilo cemu. mozda bi on popravio dribling ili izbacaj, ali do sad je imao dovoljno vremena i prostora da nauci kako se igra kosarka. igrali su i drugi vise godina svako leto sa reprezentaciom pa im to nije predstavljalo problem da unapredjuju elemente igre i napreduju u karijeri. njegovo nenapredovanje je velikim delom do njega.

harper

Mogu da se kladim u sta god hoces da ce Zagorac, koji je "ispalio" ove godine big time, da bude pozvan i sledece godine na pripreme. I treba da bude, ono sto mi ovde zovemo ispalom je prirodan, racionalan potez mladog igraca koji zeli veliku karijeru. Reprezentacija, klubovi i menadzeri jednostavno moraju da saradjuju kad je individualni razvoj igraca u pitanju jer je to svima u interesu. OK, ti pozoves igraca sa ocigledno krupnim nedostatkom koji ga odvaja od vrhunske karijere jer je odlican i specifican defanzivac pa ti treba da isprobavas neke kombinacije, iako znas da taj igrac nece videti Rio ni pod tackom razno, ali pusti ga, dogovori se sa njim, njegovim klubom i menadzerom da radi jednu medjusezonu po posebnom programu na tim nedostacima. I nemoj da uzimas Teodosica za primer kako on moze svake godine jer si njega nasledio od Dude kao gotovog igraca (na stranu sto se i on sam vajka sto nema vremena bar jedne godine da malo poradi na telu).

To je tema. Istiinitost budalesanja tipa "ti nesto imas protiv njega" se lako moze proveriti iz postova prosle godine kad smo izgubili kljucnu utakmicu proslogodisnjeg evropskog prvenstva na klupi, od slabijeg tima ali boljeg trenera. Valjda je to bilo odlicno vreme da se seiri s argumentom pa se ipak niko nije upecao, niti je ikom bilo stalo do toga. Zato to, za razliku od prethodnog pasusa, nije tema.

Edited by harper