Jump to content

Kosarkaske reprezentacije pred RIO

Timmy

Recommended Posts

• Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• harper

26

• Timmy

40

• Musky

25

• arheolog1981

25

Dobro brate, napisl lepo da igraci ne treba da se odazivaju pozivu u reprezentaciju dok je selektor Djordjevic, pa da predjemo na sledecu tacku dnevnog reda.

Mislim, ko ne vidi da je to poenta tvojih postova, taj ne da nije grancicni slucaj sa slepilom, nego je rodjen slep kao dete Filipa Visnjica i Slepe Zivane.

Edited by Milogled Bluff

I dalje je fascinantna samo jedna stvar, kako čovek svaki put kad uđe sa nekim u raspravu, mora po defoltu da uvredi ili pokuša da uvredi na neki način ovog drugog.

Dobro brate, napisl lepo da igraci ne treba da se odazivaju pozivu u reprezentaciju dok je selektor Djordjevic, pa da predjemo na sledecu tacku dnevnog reda.

Mislim, ko ne vidi da je to poenta tvojih postova, taj ne da nije grancicni slucaj sa slepilom, nego je rodjen slep kao dete Filipa Visnjica i Slepe Zivane.

Ne treba oni da se ne odazivaju vec samo da brinu o svojim karijerama, od cijeg uzleta bi i reprezentacija imala koristi. Dangubic konkretno, ima ozbiljnih sistemskih nedostataka u igri koje bi trebalo da resi individualnim treningom za koji tokom sezone jednostavno nema vremena jer u Zvezdi igra preko 80 utakmica godisnje. Decko u kriticnom delu karijere svake godine gubi vreme s trenerskim folirantima i vacarosima tipa Mute Nikolica u reprezentaciji umesto da angazuje privatnog trenera za sut i da odere dupe u Americi dok taj sut ne dotera. I sad je, naravno, postao neko za koga je Zagorac doktor kosarke a kad ga je SAS draftovao ovde niko nije ni cuo za Zagorca. Ne vidim zasto bi mu bilo ko zamerio zbog toga, ne vidim da se nesto zameralo Jokicu prosle godine. Da ima mozga oko reprezentacije koliko ga je bilo nekad o tome bi se itekako vodilo racuna kad su potencijalni vrhunski igraci u pitanju. A Dangubic jeste bio vrhunski potencijal.

Ove ostale budalastine forumasa za koje je Sale grobar a ne selektor reprezentacije pa mu neki ciganski harperi rade o glavi po forumima ne zelim ni da komentarisem. Veliki ste mi vi strucnjaci, ti i Miralem, da procenjujete tudje motive za pisanje umesto sto citate ono sto je napisano... not.

uopste mi nije cilj da se sad ovde nadjebavam, i ne javljam se zbog toga. ako ne mozes da razumes da sjebavas topik pisanjem sumanutih budalastina koje imaju koren u nekoj zvezda-partizan patkometriji ili ko zna vec cemu, onda jebiga. mislim, koliki igraci su se u novijoj istoriji odazivali uvek na pripreme, koje su nekad mnogo duze trajale, i postali legende? oces da nabrajamo? a ti sa druge strane imas 1 jokica koji je bio jokic i pre odlaska u summer camp, i dvojac baba mitrovica i dangunbe. ne vidis to i treba ti objasnjavati? ako ti reprezentacija ide na kurac onda gledaj da ne pises na toj temi, umesto sto glumis dusebriznika i kukas nad tragicnom sudbinom onih koji su se odazvali. jedino ako ti je cilj da navl;acis na banove poput nekih, onda samo izvoli i nastavi.

mora li taj quote™?

Mora li da se pita mora li taj quote? Harper malo bocne, ansver dobije blazi nervni slom, prikljuce se ostali i ode opet tema u kurac. Steta stavrno, imalo bi sta da se procita, sto je najludje bas bi provokator Harper i ludi ajverson najvise doprineli. Iskulirajte ljudi nekad, cemu toliki gnev :)

Mora li da se pita mora li taj quote? Harper malo bocne, ansver dobije blazi nervni slom, prikljuce se ostali i ode opet tema u kurac. Steta stavrno, imalo bi sta da se procita, sto je najludje bas bi provokator Harper i ludi ajverson najvise doprineli. Iskulirajte ljudi nekad, cemu toliki gnev :)

Opet se ja izjednačavam i guram u isti koš sa njim a opet se jasno vidi ko je šta pisao. Nikakav ja nervni slom nisam dobio, samo konstatujem očigledno, jbg.

Ne sviraj kurcu, koga boli kurac sta ti mislis, zelis i zasto se javljas? Jesu igraci napredovali u reprezentaciji, pise to tamo u postu koji ti je pogodio zivac, ali su u pitanju bili treneri sa kojima se radilo u reprezentaciji + poprilicna razlika u broju utakmica po klubovima tokom sezone i zato su tamo napredovali i postajali legende. Sad je ocigledno individualni rad izmedju sezona i odmor od nekih 70-80 utakmica koliko u nekim klubovima igraci odigraju po sezoni bolja opcija.

No, cemu da ti ja objasnjavam bilo sta kad je tebi ovaj Jokic isti kao onaj koji je igrao u Megi? Neznanje koje se granici sa slepilom.

dobro, svima je bolje da sede kuci i drkaju kurac za kompom nego da idu na olimpijadu. samo nastavi da ludujes i to ponavljas do u beskonacnost.

@answer

Pa o tome bas i pricam... mislim, stvarno sam te ostetio, kao da sam te stavio u isti kos sa siptarom i kumom...

nisam hteo da te uvredim, vec da kazem da mislim da je steta sto forumasenje shvatas toliko licno. kao dugogodisnjem lurkeru i povremenom ucesniku mi je krivo sto ne moze da opstane tema, a ucestvujemo na olimpijadi posle 12 godina, pa sam hteo da apelujem™ da se smire strasti. necu vise da smaram i dodatno oftopicarim.

Edited by Heaviside

Bocne koga? Otkad je postala provokacija napisati da je za Dangubica bilo pametnije da provede ovo ili prethodno leto na individualnim treninzima u SAD umesto da gubi vreme sa reprezentacijom popunjavajuci broj igraca potrebnih za trening? Nije da nemamo skorasnji primer decka koji je tacno to uradio i ove godine se pojavio na pripremama u obliku zveri od koje svi ocekujemo mnogo. U odgovoru coveku koji se vise nije ni javljao uopste, verovatno zatrpan lavinom ovih patrijarha sekte Sale Nacionale. I kad smo vec kod toga, otkad je postalo zabranjeno kritikovati bilo koga zbog ovoga ili onoga? Otkad je patkometrija tvrditi da je na OI trebalo da ide Bobi (bivsi igrac Zvezde) a ne Stimac (clan Zvezde prosle godine i vrlo moguce i ubuduce aktuelni igrac tog kluba) jer je ovaj prvi prosto neuporedivo kvalitetniji igrac? Pri cemu nikom ne pada na pamet sta bi se desilo da Dangubic ili Guduric igraju u Megi a ne u Zvezdi, da li bi ostali do kraja ili bi samo porucili selektoru da hitno moraju u Ameriku da tetki odnesu lek, kao sto je uradio Rade Zagorac. I jos brdo stvari koje niko i ne pokusava da otvara jer ce se uvek pojaviti neki pokemon usred forumskog saobracaja da napravi picvajz.

Nista onda, da pisemo svi samo postove "podrska Saletu i igracima" pa ko napise najvise takvih postova da dobije nagradu za najmanjeg provokatora foruma. Mislim, valjda post takve sadrzine cak ni muceni Answer nece doziveti kao provokaciju. Bolje je ne kvariti atmosferu, od nje ce mnogo zavisiti da li ce ovaj topik osvojiti medalju ili nece.

@ heaviside

ja ti samo kažem da ja čak nisam ni odgovorio na ovaj flejm™ već drugi. samo sam ukazao™ šta se dešava i ko je prvi počeo™ ponovo

Edited by theanswer

dobro, svima je bolje da sede kuci i drkaju kurac za kompom nego da idu na olimpijadu. samo nastavi da ludujes i to ponavljas do u beskonacnost.

Jebo te, koliko ti nista ne razumes.

naravno da mora, kada covek zagadjuje ovu temu vec nedeljama.

Slažem se sa Harperom da je bolje za svakog igrača da trenira individualno nego da bude deo tima sve do 3 dana pred put.

Rešenje je u tome da se pozove odmah 12 igrača i da se izdiktiraju rezerve u slučaju da se neko povredi (otkaze ne pominjem jer to može da se reši sa minimum diplomatije, napora, i rominga).

• Create New...