Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

igro bih i ja ako ima mesta jer je broj igrača relativno podnošljiv, al jedino ako unapred ugovorimo kazne za greške™ (tj. uzimanje tuđih pikova i izbacivanje svojih). evo predloga: za prvu grešku u narednom kolu moraju da se promene svi nedraftovani igrači u timu a za drugu grešku da se zabrane transferi do kraja sezone, tj. ostaje ghost tim. jedino tako nešto ima šanse da motiviše Moću učesnike da poštuju rivale i takmičenje i da ne obesmišljavaju celu igru.

Link to comment

Slazem se da treba propisati kazne.

Ja bih uveo i kaznu da onaj protiv koga je Moca uzeo necijeg igraca ima pravo da uzme Moci bilo kog draftovanog igraca a zauzvrat mu da bilo kog svog draftovanog igraca. Znaci, transfer u kome se Moca nista ne pita :fantom:

 

Zoki, zagrej generator.

Link to comment

Ne bih bio bas toliko rigorozan. Desavali su se gafovi svake sezone ali nijednom nesto sto bi drasticno uticalo na regularnost kad se podvuce crta. U slucaju tako neke kazne kakvu predlazes kapiram da bi covek koji zasere onda i odustao, posto svakako vise nema izmena tim ostaje na autopilotu. 

 

Sto se Classic poena tice, morace se sledece kolo u minus makad i bio dovoljan samo jedan transfer da se izbaci taj tudji pik, plus ako taj osvoji vise od 4 poena idu dodatni minus transferi sve dok se ne ispegla stecena korist. Malo ce biti zajebanije u H2H - ako tudji igrac direktno utice na pobedu tog tima, morace da radi interna evidencija: minus 3 na kraju za kradljivca a plus tri za ostecenog... 

 

Po meni je ovo taman koliko treba za ocuvanje regularnosti. Sve preko toga ce biti stvar kaznene politike Lige.

 

Bitno je prebrojati one koji su brljali prosle sezone i ove im dodeliti zadnje pikove u prvoj rundi, a mozda i nesto jos drasticnije :sleep:

 

 

 

BITNO: posto nemamo jos dogovoren sistem a vreme curi, predlazem sto pre odredimo board koji ce od sada upravljati ligom posto stvar jednoglasnog dogovora 12-16 igraca nije moguc. Dakle 3 ili 5 dobrovoljaca koji ce biti redovni na temi, makar do tog septembra, i da se presece vise sa pravilima. Sta bude bude, nema posle kukanja.

 

Ja sam rad zauzeti svoju fotelju :fantom: 

Edited by ducca
Link to comment

Najverovatnije ništa od mene u četvrtak :(

 

ostavi nekom Moći spisak ako smes  :naughty:

 

a petak da draftujemo? mislim ja sam slobodan i sutra vece nego pitam za druga

Edited by cvrlle
Link to comment

ostavi nekom Moći spisak ako smes  :naughty:

 

a petak da draftujemo? mislim ja sam slobodan i sutra vece nego pitam za druga

 

Petak bi mi odgovarao, ali reko da vam ne komplikujem. Videću svakako da opravim neki spisak večeras pa ako ništa baciću ga sutra nekom.

Link to comment

Ja necu moci u petak, sto nije razlog da se tada ne odrzi draft. Napravicu i ja spisak ako bude trebalo, ali bi valjalo da znamo ko sa koje pozicije draftuje. Poziva se CK da donese pravedne odluke i da ih saopsti plebsu.

Link to comment

Ja mogu i sutra i u petak. Oko 22h bi mi bilo potaman.

Ajde dajte makar neki predlog sistema pa cemo da ga menjamo usput. Ili nek neko okaci onaj proslogodisnji pa da menjamo sta ne valja

Link to comment

Cetvrtak u 22h i to je to. Ko ne moze ima dovoljno vremena da nekome dostavi spisak.

 

Dajte neki predlog redosleda biranja. Timmi ako pratis temu daj onu tvoju studiju koju si predlozio prosle sezone, meni je i tad delovala veoma balansirano.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...