Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

I meni bi četvrtak otprilike odgovarao, pre toga teško.

 

A i nisam do sad stigao da uradim apsolutno ništa glede ovogodišnjeg fantazija, bio bi red da se upoznam malo i promislim pre nego li banem na draft. A ako bude sreće pa još padne neka excel tabela morali bi držat gaće u četvrtak :nobles:

Link to comment

Mmmm ovako. Do sad su u ligu usli:

 
ducca, cvrlle, San Epifanio, Kanzas Siti Zez, beowl, Bogotac, Coltrane, zoki

 

 

Gledam prethodne postove, prijavili su se jos Moca, Pantelia, Redoran i Ruxin kao sigurni, to je dakle 12. Nbg4ever rece igra ako bude do 12 igraca. Gulfy se takodje ceka da uskladi obaveze iz RL, imao je sjajnu sezonu i bilo bi lepo da brani jednu od titula. Timmi i dalje nema petlju no ima fore do srede da se predomisli ;)

 

Dakle pomenuti koji nisu jos usli u lige (kodovi na prvoj strani) nek to urade u ova 3 dana pa da se sastajemo.

Pominjani su sreda i cetvtak vece, meni je ok i jedno i drugo samo da je posle 21h, po mogucstvu i 22h. Dajte izjasnite se pa da se uskladimo za taj termin vise. 

 

 

 

.... posto su ove stvari oko termina i konacnog spiska ucesnika prioritetne, kad to uskladimo moramo resiti i to mucno pitanje redosleda po rundama. 

Edited by ducca
Link to comment

Tu sam i ja. Samo da se odvucem do kompa, da pogledam koji mi je pass za taj tim. Mislim da mi cetvrtak odgovara, sto se tice vremena za draft

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Koliko krugova će biti? Da znam stižem li spisak da zbudžim. Ima šanse da prisustvujem u četvrtak.

Posto ce nas biti 12-14 mislim da je 5 krugova realno, mozda i neki preko. Kolege nek se izjasne, po meni mozda 6 najbolje plus 2 u septembru. (Kolko bese total prosle sezone?)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...