Jump to content
IGNORED

Pokemoni


Anonymous

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Desmond Bojčinski

    19

  • rajka

    9

  • kud u maglu Simoviću

    7

  • Reaktor

    7

Mene iznervirala nepokemonska javnost netolerancijom i vredjanjem ovih sto igraju, pa resio i ja da se prikljucim. Iz inata  :D  Videcu da li cu se stvarno i priklljuciti  :)

 

 

 

ovo je gori izgovor od onog sto ide sa decom da lovi

 

:torbica:

 

Inace, vec dva sata nemerem pristupiti serveru 

Edited by desboj
Link to comment

Koji su min requirements za Android OS??

Ja jos imam Kit Kat al' me ignorise... Ne da se nesto lozim al' sam hteo da vidim zasto mi deca (iPhone vlasnici) odjednom krenula u setnju po gradu... 

Link to comment

jos jedan nacin da se zamajavaju mase od stvarnih svetskih problema...a masa ko masa..stoka.

+1

nikad neće skapirati koje im opasnosti prete od harpa kemtrejlsa gmo i saskvoča :fantom:

Link to comment

 

 

Kapitalac

Aj sad ti meni reci sta sad sa njim ? Mozes da ga utopis nekom ludom Japancu ili razmazenom americkom junioru koji je dosao do brojeva tjatjine kartice ?

Ili ga samo imas..i eto ?

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

nego, možeš li ti SNARC ovo tvoje pisanje na forumu nekako da unovčiš?

možeš li da utopiš to nekome kao No7 rusima ili za sendviče ili samo tako pišeš... i eto?

Edited by Ravanelli
Link to comment

Jesam li ja to tebe lepi pipnuo u zivac pa skaces kao uplakana siparica ? Volis li vise od ostalih da se igras sa svojim pokemonom ? Sto se cifras odmah sekice ?

 

Pitam jer me zanima..skupljaju li se samo hobija radi ili mogu li da se utope posle?

 

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Ili ga samo imas..i eto ?

 

Ovo je najverovatnija varijanta...mada verujem da se vredni pokemoni mogu unovciti, pada mi na pamet ideja da imas nekog megagiga nabudzenog, i da te lokalni klinci plate da im cuvas dvoranu ili tako nesto.

 

A ostadoh bez loptica, ili cu da trazim po gradu mesta gde se dobijaju za dz, a pada mi na pamet i kupovina. Jesam, navukao sam se

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...