Jump to content
Sign in to follow this  
Kanzas siti zez

Zagrevanje za OI

Recommended Posts

Timmy

Pricali smo vec, imaju neke pocetke u 22.30 po njihovom, a neke u 9h ujutru. Pa sumanuto deluju te razlike. Ali su tacne. Po nasem je to 3.30 u noc tj 14h.

arheolog1981

Večeras u 11 Argentina-Australija... ako prestane kiša, naravno :)

arheolog1981

Pricali smo vec, imaju neke pocetke u 22.30 po njihovom, a neke u 9h ujutru. Pa sumanuto deluju te razlike. Ali su tacne. Po nasem je to 3.30 u noc tj 14h.

Koliki pacijent trebaš biti pa da staviš termin u 9 ujutru :isuse: Osećam da će organizacija ovih igara biti užas.

Timmy

Ne znam. Mislim da je za sportistu gore da igra u ponoc, nego u 9h ujutru.

goofs

Sjebano je i jedno i drugo, a tek kad imaš oba termina u razmaku od par dana...Sportisti ne mogu da spavaju i do 2-3 sata nakon utakmice, dok se telo ne ohladi.

arheolog1981

Jel zna neko da li se SUPER 4 TURNIR u Argentini igra u istom mestu kao i ove dve utakmice? Pitam jer izgleda nema ni večeras basketa, prokišnjava ponovo :isuse:

omiljeni

Još uvek pada kiša? Argentinski ku'ruzi sigurno pjevaju, a rast BDP će da bude najveći u regionu.

arheolog1981

Jutros u 1.45 je odigrana utakmica Argentina-Australija... prenosa online nije bilo jer je Canal 7 argentinske tv imao pravo samo za zemaljski signal :) Džaba sam čekao u prevodu :) Dobi na kraju Australija 84:83 iako je nakon 1. četvrtine gubila 16 razlike.

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

stoka

Jutros u 1.45 je odigrana utakmica Argentina-Australija... prenosa online nije bilo jer je Canal 7 argentinske tv imao pravo samo za zemaljski signal :) Džaba sam čekao u prevodu :) Dobi na kraju Australija 84:83 iako je nakon 1. četvrtine gubila 16 razlike.

Očekivano. Argentina je izuzetno stara ekipa i logičan je taj pad u završnici. A klupa "tanka". Neka procena je da će ih poletni Hrvati samleti u grupi ... Edited by stoka

arheolog1981

A u međuvremenu domaćin Brazil igra bizarne mečeve protiv ni manje ni više... Rumunije :D I dobija ih 40-50 razlike.

arheolog1981

Argentina-Litvanija 86:85 nakon dva produžetka

arheolog1981

Jel bio gde prenos?

Nije, isti slučaj kao sa svim utakmicama ovog turnira... nemaju dozvolu za prenos preko interneta. Srećom onaj gde igramo mi prenosi Arena pa neće biti tih problema.

Joe D

jel se igra u istoj hali koja prokisnjava?