Jump to content

Zagrevanje za OI

Kanzas siti zez

Recommended Posts

Australija, Brazil? :) Australija je druga ženska ekipa na svetu već 15 godina, a Brazil je isto veliko ime u ženskoj košarci... iako su u krizi u poslednje vreme ipak su domaćini. Na kraju je jedino bitno izbeći Australiju u 1/4 finalu jer protiv Fra i Bra imamo šanse... protiv Ozija ama baš nikakve :)

Zaboravih na AUS, dolaze u najjacem sastavu. Za Brazil mislim da je itekako slabiji.

S svakom slucaju, mislim da nase mogu sa svakim iz te grupe.  A ako budemo drugi, bice super

• Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• arheolog1981

20

• Timmy

8

• theanswer

8

• Giggsy

5

arheolog1981

Gledao malo Amere i Kineze. Kinezi nikakva ekipa, Ameri krenuli sa drugom petorkom, bilo 4:2 posle 5min, onda ušli Durent, Tompson i ekipa, otišlo brzo na plus 20, posle nisam ni gledao, Kinezi su i protiv ove druge petorke jedva uspevali da pogledaju koš a kamoli nešto normalno da organizuju u napadu. Stravična razlika.

106:57 kraj. Večeras u 11 Australija-Litvanija

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

106:57 kraj. Večeras u 11 Australija-Litvanija

Ima li prenosa, kojekude?

arheolog1981

Ima li prenosa, kojekude?

Biće strimova sigurno, tv nemam pa ni ne pratim :)

Australija, Brazil? :) Australija je druga ženska ekipa na svetu već 15 godina, a Brazil je isto veliko ime u ženskoj košarci... iako su u krizi u poslednje vreme ipak su domaćini. Na kraju je jedino bitno izbeći Australiju u 1/4 finalu jer protiv Fra i Bra imamo šanse... protiv Ozija ama baš nikakve :)

meni se cini da je Francuska u ovom momentu jaca i od Australije a pogotovo od Brazila. Pinto i Souza mislim da su daleko od primea, a mladje nisu toliko dobre. tako i u Australiji. taj tim je 2004 i 2008 mogao cak i da naudi USA, ali danas, nisam siguran. Lauren Jackson se povukla pre par meseci, Penny Taylor mislim da ce se vratiti da odigra ove OI, ali ona je u godinama, kao i Hodges. mladje snage su dobre, ali to sigurno nije nivo Jackson i Taylor.

Gledao sam deo Usa-Arg. Da je Amerima trebala pobeda od 70 razlike, mislim da bi je ostvarili. Pre zbog toga što su ovi očajni.

Kinu da ne pominjem, to sam par minuta gledao, kao da sa decom igraju...

Biće strimova sigurno, tv nemam pa ni ne pratim :)

ajde baci link ako nađeš dobar stream

arheolog1981

ajde baci link ako nađeš dobar stream

Ipak počinje u ponoć, odloženo iz nekog razloga. Španija-Venecuela 91:55. Venecuela i Kina su smehotresne ekipe, već su viđeni za dva poslednja mesta u našoj grupi.