Jump to content

Zagrevanje za OI

Kanzas siti zez

Recommended Posts

• Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• arheolog1981

20

• Timmy

8

• theanswer

8

• Giggsy

5

arheolog1981

USA-ARG 111:74. Neće niko moći protiv Amera ispod 15 razlike, strašno su fizički nadmoćni.

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

arheolog1981

Španija-Venecuela krenulo pre 10 minuta. 5 i po minuta prošlo Španija dala 1 poen. Da vidimo šta da očekujemo od Venecuele :)

Ne znam vise sta se radili sa temama.

Marinin spisak:

1 M.Dabović, Radočaj
2 A.Dabović, Butulija, Jovanović
3 Petrović, Čađo
4 Milovanović, Crvendakić
5 Pejdž, Stanković, Krnjić

nema Ajdukovic, Stankovic dobila prednost.

slabo pratim zensku klubsku kosarku, pa ne znam koliko je smisleno/zasluzeno, jer Tijana niije bila losa na EP, ali sigurno Marina zna bolje od mene :) 

to je ono, pravimo se da ne zavisi sve od Sonje i Ane :D

USA-ARG 111:74. Neće niko moći protiv Amera ispod 15 razlike, strašno su fizički nadmoćni.

Гледао сам прво полувреме, могу рећи да нисам видео да је нека кошаркашка САД репрезентација била толико пута изблокирана. Али су зато узели гомилу скокова у нападу.

Marina je u nekom intervjuu pomenula da nam fali skok i da se na tome radi. Kontam da je to najveci razlog zasto je Dragana upala, a Ajdukovic ostaje kod kuce, jer je ova ipak jaca na skoku.

U svakom slucaju, ovo je verovatno najbolje sto imamo, a i jaci smo za Aleksandru za koju se i pricalo da je veliki talenat i vec sada moze da ima ozbiljnu ulogu. Samo da izbegnemo Francuskinje u 1/4 finalu i na konju smo

arheolog1981

Marina je u nekom intervjuu pomenula da nam fali skok i da se na tome radi. Kontam da je to najveci razlog zasto je Dragana upala, a Ajdukovic ostaje kod kuce, jer je ova ipak jaca na skoku.

U svakom slucaju, ovo je verovatno najbolje sto imamo, a i jaci smo za Aleksandru za koju se i pricalo da je veliki talenat i vec sada moze da ima ozbiljnu ulogu. Samo da izbegnemo Francuskinje u 1/4 finalu i na konju smo

Australija, Brazil? :) Australija je druga ženska ekipa na svetu već 15 godina, a Brazil je isto veliko ime u ženskoj košarci... iako su u krizi u poslednje vreme ipak su domaćini. Na kraju je jedino bitno izbeći Australiju u 1/4 finalu jer protiv Fra i Bra imamo šanse... protiv Ozija ama baš nikakve :)

nema Ajdukovic, Stankovic dobila prednost.

slabo pratim zensku klubsku kosarku, pa ne znam koliko je smisleno/zasluzeno, jer Tijana niije bila losa na EP, ali sigurno Marina zna bolje od mene :)

to je ono, pravimo se da ne zavisi sve od Sonje i Ane :D

verujem Marini ali baš mi nešto žao Tijane, jaako je dobar lik

ArenaSport 1

29.07 - 23:00
SUPER 4 TURNIR: Francuska - Srbija
30.07 - 02:00
SUPER 4 TURNIR: Argentina - Hrvatska

30.07 - 23:00
SUPER 4 TURNIR: Hrvatska - Francuska
31.07 - 02:00
SUPER 4 TURNIR: Argentina - Srbija

Gledao malo Amere i Kineze. Kinezi nikakva ekipa, Ameri krenuli sa drugom petorkom, bilo 4:2 posle 5min, onda ušli Durent, Tompson i ekipa, otišlo brzo na plus 20, posle nisam ni gledao, Kinezi su i protiv ove druge petorke jedva uspevali da pogledaju koš a kamoli nešto normalno da organizuju u napadu. Stravična razlika.

ArenaSport 1

29.07 - 23:00

SUPER 4 TURNIR: Francuska - Srbija

30.07 - 02:00

SUPER 4 TURNIR: Argentina - Hrvatska

30.07 - 23:00

SUPER 4 TURNIR: Hrvatska - Francuska

31.07 - 02:00

SUPER 4 TURNIR: Argentina - Srbija

Da dodam samo da se igraju i mecevi SRB-CRO (1. avgusta) i ARG-FRA ali nisam nasao termine

Na sajtu su prikazane samo utakmice za ovu nedelju