Jump to content
IGNORED

Liberté, égalité, fraternité


bigvlada

Recommended Posts

On 16.11.2016. at 5:28, borris_ said:

Macron je novi kandidat za predsjednicke izbore.

 

On 16.11.2016. at 7:29, dragance said:

Beznadežna kandidatura za primat u centru, zbog kojeg će verovatno Bayrou da se uključi. On je zec koji bi da podeli glasove umerene desnice, što nije loša ideja, ako Sarko nije kandidat. Ipak zavisi ko će biti kandidat levice: Valls ili Hollande.

 

Listam sad ovaj topik i naidjoh na ovo...bilo je jače od mene :laugh:

 

btw, gde je Prospero? Retko smislen i razborit lik.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 16.4.2020. at 0:09, Ivo Petović said:

 

 

Listam sad ovaj topik i naidjoh na ovo...bilo je jače od mene :laugh:

 

btw, gde je Prospero? Retko smislen i razborit lik.

Ah kako si mi samo smestio dok sam bio u banovini.

 

Mogao si i malo dalje da čitaš. Od tog momenta je došlo do raspada i kod socijalista i kod golista. Socijalisti izabrali Benoit Hamona naspram kog je i Jeremy Corbyn idealan vodja. A desnica uzela Fillona koji se samoubio sa sferama koje su isplivale posle. Ostadoše Macron i Marina.

Link to comment
  • 1 month later...

Dileri droge mahom iz magreba (zbog toga se na videu cuje "nous les arabes") napali jednog Cecenca, 16 godina, koji je htio da "pomogne" drugarima (ovdje imaju dvije verzije u vezi drugara, srbi ili albanci). Dobro ga isprebijali, momak je u bolnici u jako teskom stanju.

Kada su saznali, Cenceska zajednica je sjurila u Dijon da se osveti (dosli su iz svih krajeva francuske i evrope). Od tada traju ove ulicne bitke. Cecenci se ne boje da udju u sukob sa dilerima i da udju u njihove zasticene kvartove.

 

Dileri droge (mahom iz magreba) koji drze citave kvartove gdje im ne moze niko nista protiv homogene patrijahalne zajednice. Policija je tu njemi posmatrac nazalost. 

Edited by borris_
Link to comment

Читам ових дана Задужбину и наставке, и стално налазим паралеле у стварности...

Link to comment
16 minutes ago, borris_ said:

Dileri droge (mahom iz magreba) koji drze citave kvartove gdje im ne moze niko nista protiv homogene patrijahalne zajednice. Policija je tu njemi posmatrac nazalost. 

mogao bi im brat trampara pomoci sa outsourcingom

Link to comment
mogao bi im brat trampara pomoci sa outsourcingom
+1
a malo inspektor Clouso francuza da mlate baguettama po amerikama

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Situacija se samo pogorsava.

 

Razumjem da je dilere droge skoro pa nemoguce istrjebiti u demokratskom drustvu. Drogu kupuju svi, siromasni kao i bogati. Problem je sto su se ti dileri toliko osili i smatraju da im niko ne moze nista pa rade sta god hoce.

Nema tu jednog bosa koji drzi citavo trziste i u dosluhu sa policijom drzi stvari pod kontrolom. Necemo te dirati za drogu ali hocemo potpuni mir. Tu ima toliko para da svaki put iskace novi igrac koji je gori od predhodnog. Jos tu dodaj i islamski ekstremizam i dobijas eksplozivni koktel.

 

Najgore je stanovnicima tih kvartova koji ni krivi ni duzni moraju da trpe i da zive u takvom haosu.

 

Policija kada intervenise mora da pazi da slucajno ne ubije nekoga jer tada sv eksplodira. Da se razumjemo, ovdje se ne desavaju ubistva kao u americi, vecina smrtnih slucajeva su automobilske nesrece (bjezanje od kontrole). Tada uvjek sazanamo da je pokojnik uzoran mladic, odlican djak itd...

 

Edited by borris_
Link to comment
7 minutes ago, mlatko said:

+1
a malo inspektor Clouso francuza da mlate baguettama po amerikama

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 


Vidim, ri nikad nisi imao bliski susret sa francuskim pandurima, naročito CRS 😬 

Link to comment

Vidim, ri nikad nisi imao bliski susret sa francuskim pandurima, naročito CRS [emoji51] 
nisam, srećom valjda. bio jednom na jugu pre 20ak godina i nisam viđao nikakve. problem je što takvi oklopni nisu upotrebljivi.

Ni žandarmerija nema snagu da kontroliše te kvartove? U Italiji su to uglavnom oblasti oko železničke stanice gde se ponekad počisti od sitnih dilera a sledeći dan ista priča opet. Svejedno biće slično za 10ak godina jer se segregacija po gradovima ubrzava i stvaraju se kvartovi za strance gde će se racije teže sprovoditi.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...