Jump to content
IGNORED

Liberté, égalité, fraternité


bigvlada

Recommended Posts

33 minutes ago, zorglub said:

 

Evo šta kaže čovek, kapiram da zna i ume više od svakog ovde:

 

 

Hoću reći, sumnjam da su pariski vatrogasci baš toliki dunsteri. Šta više, verujem da su uradili sve što su mogli. Samo da niko nije povređen.

naravno da ljudi nisu dunsteri

poziv za svako postovanje, jedan od najzajebanijih, a ujedno najhumanijih

nazalost, preneta je ranije vest da je jedan vatrogasac ozbiljnije povredjen

zato ja ovoliko insistiram na ovom glupiranju koje smo imali priliku citati na prethodnim stranama

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

naravno da ljudi nisu dunsteri

poziv za svako postovanje, jedan od najzajebanijih, a ujedno najhumanijih

nazalost, preneta je ranije vest da je jedan vatrogasac ozbiljnije povredjen

zato ja ovoliko insistiram na ovom glupiranju koje smo imali priliku citati na prethodnim stranama

 

Pa normalno je da ćemo svi da se upitamo šta se dešava kad gori jedna od najvažnijih građevina na planeti.

 

U Francuskoj će leteti perje kad se sve bude završilo, možeš biti siguran.

Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Da, da, vatrogasci su poznati kao experti za statike i ostale dinamike, narocito dok pozar jos uvek nije ugasen i nema pristupa, narocito na objektima starim hiljadu godina :isuse:

Ili: utrenirani birokratski nacin da se kaze: narode, ostali su samo zidovi...

Јеси ти грађевинац или барем архитекта?

Link to comment
18 minutes ago, porucnik vasic said:

Јеси ти грађевинац или барем архитекта?

 

Nije ali moze da pogleda.:D

 

Malo da razbijemo atmosferu na topiku. Ako smo svi nesrecni zbog ove katastrofe ne moramo bas i da se pickaramo.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Nije ali moze da pogleda.:D

 

Malo da razbijemo atmosferu na topiku. Ako smo svi nesrecni zbog ove katastrofe ne moramo bas i da se pickaramo.

a sta se sa tobom desilo poslednjih mesec, dva?

otkrio budizam pod stare dane, pa sad siris mir, ljubav, razumevanje prema drugom coveku... 

:yucky:

Spoiler

salim se naravno :)

 

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

a sta se sa tobom desilo poslednjih mesec, dva?

otkrio budizam pod stare dane, pa sad siris mir, ljubav, razumevanje prema drugom coveku... 

:yucky:

  Reveal hidden contents

salim se naravno :)

 

 

Ja sam vazda bio veci budista od Gautame, samo povremeno nanisanim tropar prema nekom od forumskih svetaca da se ne uskurce preterano.:sleep:

Link to comment

Kad već razbijamo atmosferu da okačim ovo smeće i ovde, ne zalaze svi na moderacijski topic...

Spoiler

D4OaSk5XoAEffhq?format=jpg&name=900x900

D4OaTBdXkAAhxCD?format=png&name=900x900

 

Edited by mraki
Link to comment

E super, nije se požar u katedrali još ni ugasio ali sad ćemo da po stoti put saznajemo ko se sa kim ne podnosi na forumu i ko koga mrzi.

Link to comment
Quote

Civilna zaštita saopštila je da je nemoguće gasiti požar iz vazduha kako su to predložili mnogi Parižani, a i američki predsednik Donald Tramp, jer bi to moglo da dovede do urušavanja celokupnog zdanja.

 

Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

Pa dobro, otprilike da je realnost obično sasvim suprotna Trampovim tvitovima.

 

To je prvi impuls svima koji vide ovu nesreću, a Tramp baš nije poznat po tome da će da pita stručnjake pre nego što pusti tvit.

Edited by Anonymous
Link to comment

Meni je stvarno tesko da poverujem da postoje ljudi koji zaista iskreno misle da Francuzi, usred centra svog glavnog grada, u odbranu verovatno najveceg bisera svoje civilizacije nisu podigli najbolje sto imaju. i jos ih mudro savetuju sta je i kako trebalo da urade bolje. Pa, jebo te. Mislim, sve je moguce ali nije sve sto je moguce i realno. Verovatno je u prvom trenutku bilo i panike, i ludjenja, i raznih ideja, ali cisto sumnjam da su oni kad su se sabrali spasavanje Notr Dam katedrale prepustili stihiji i diletantima.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...