Jump to content
IGNORED

Liberté, égalité, fraternité


bigvlada

Recommended Posts

20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

+1

 

jel moja paranoja ili još neko misli da su vesti o žutim prslucima u drugom planu da ne bi potpirivali vatru

 

a u celoj evropi je suvo da suvlje ne može biti

Шта кажу наши извештачи са лица места?

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

+1

 

jel moja paranoja ili još neko misli da su vesti o žutim prslucima u drugom planu da ne bi potpirivali vatru

 

a u celoj evropi je suvo da suvlje ne može biti

Izuzev 10ak zemalja gde je goriva dzaba, u ostatku sveta akcize deru novcanike.

Pobuna protiv visokih cena goriva je pobuna protiv drzave kakva jeste. Zato se u malo izvestava o tome. Plus, pokusavaju da spuste cene da se ljudi nebi uprslucili.

Na drugoj strani, sadasnja pobuna u Parizu lici na sve samo me na proteste zbog goriva.

 

Ako nude srece brzo ce se napraviti veza izmedju huligana i Rusije :) onda sankcije ostaju na snazi jos malo.

 

Link to comment
2 hours ago, x500 said:

Na drugoj strani, sadasnja pobuna u Parizu lici na sve samo me na proteste zbog goriva.

 

Verovatno se nakupilo svega i svačega u ljudima ali akcize na gorivo meni deluju kao sasvim dobar faktor koji će da prelomitm kod solidnog broja ljudi. Ipak to nije Srbija gde ljudima možeš da radiš bukvalno šta hoćeš i da ih dereš od glave do pete bez da se pobune. U nekim zemljama se ljudi itekako bune za ono što se u Srbiji smatra beznačajnim sitnicama.

 

Ovo prebijanje je stvarno c/p onog snimka Miloševićevih pandura kako prebijaju u Beogradu.

 

 

Link to comment
31 minutes ago, Redoran said:

 

Verovatno se nakupilo svega i svačega u ljudima ali akcize na gorivo meni deluju kao sasvim dobar faktor koji će da prelomitm kod solidnog broja ljudi. Ipak to nije Srbija gde ljudima možeš da radiš bukvalno šta hoćeš i da ih dereš od glave do pete bez da se pobune. U nekim zemljama se ljudi itekako bune za ono što se u Srbiji smatra beznačajnim sitnicama.

 

Ovo prebijanje je stvarno c/p onog snimka Miloševićevih pandura kako prebijaju u Beogradu.

 

 

Што ће рећи да су ово догађаји тренутка тренутно у свету. Зато и чуди као ово овде на форуму где испратимо сваку секунду политичких догађаја ове пролази незапажено. Скоро као на Гардијену.:sleep:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...