Jump to content
IGNORED

Liberté, égalité, fraternité


bigvlada

Recommended Posts

3 hours ago, Budja said:

dakle, Macron zavrsio prerano mandat. Sada se ocekuje razvlacenje a la Oland do kraja.

 

Francuz se olako predao. What else is new.

Link to comment
14 hours ago, Budja said:

dakle, Macron zavrsio prerano прекасно mandat. Sada se ocekuje razvlacenje a la Oland do kraja.

Мене само занима колико пута ће Французима да продају циглу. Саркози, Оланд, па сад овај кловн.

Link to comment

Uvaženi kolega hazard je pronašao neke potencijalno zanimljive informacije pa ih prosleđujem uz njegovo odobrenje:

 

 

 

Pomenuti dokument je ovde (na francuskom): https://www.scribd.com/document/394450377/Les-revendications-des-gilets-jaunes

 

Hazard kaže da je sve i svašta tu nabacano, njemu deluje kao širi spisak nezadovoljstava sitne buržoazije. Traži se ukidanje pojedinih poreza, vraćanje ugovora na neodređeno, prestanak gradnje velikih molova koji ubijaju male biznise po gradovima, besplatno parkiranje u centralnim zonama, ukidanje poreskih olakšica za nove preduzetnike, i razvoj automobila na vodonični pogon. Izgleda kao zajednički dokument koji stoji na cloudu i svako može da dopiše šta bi želeo.

Link to comment
12 hours ago, Redoran said:

Uvaženi kolega hazard je pronašao neke potencijalno zanimljive informacije pa ih prosleđujem uz njegovo odobrenje:

 

 

 

Pomenuti dokument je ovde (na francuskom): https://www.scribd.com/document/394450377/Les-revendications-des-gilets-jaunes

 

Hazard kaže da je sve i svašta tu nabacano, njemu deluje kao širi spisak nezadovoljstava sitne buržoazije. Traži se ukidanje pojedinih poreza, vraćanje ugovora na neodređeno, prestanak gradnje velikih molova koji ubijaju male biznise po gradovima, besplatno parkiranje u centralnim zonama, ukidanje poreskih olakšica za nove preduzetnike, i razvoj automobila na vodonični pogon. Izgleda kao zajednički dokument koji stoji na cloudu i svako može da dopiše šta bi želeo.

pardon troll: zasto se uvazeni Hazard naljutio na forum, pa ne moze sam ovo da postavi?¿

Link to comment
3 minutes ago, Majo said:

pardon troll: zasto se uvazeni Hazard naljutio na forum, pa ne moze sam ovo da postavi?¿

 

Ne znam da li se naljutio, ovo je samo kopirano iz naše privatne prepiske.

Link to comment

OK, istrolovali smo topik bez potrebe uključujući moj lični doprinos. Prebačeno je sve na topik o Arapskom proleću a ovde možemo da nastavimo o Francsukoj.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...